Leepeck | NOWY KLIP! – czy szczęście naprawdę istnieje?

Jest to kolejny utwór, który zapowiadający nowy album o tytule Na Mnie Już Czas 
 
Tak o piosence mówi Leepeck:
 

Carla to piosenka o idei dążenia do szczęścia za wszelką cenę. Czy ono naprawdę istnieje? Dlaczego chcemy aby inni myśleli, że jesteśmy szczęśliwi? Lekka, taneczna a jednocześnie skłaniająca do refleksji nad tym czym jest szczęście i co w życiu jest ważne.

 

a tak  Beata Kawka:
 
“Kiedy usłyszałam Piotra pierwszy raz, Leepeck, a pamiętam, że było to wTok.fmto zastrzygłam uszkiem. Śpiewał prościutko, bezpretensjonalnie, pięknie… Musiałam się natrudzić, aby go wyszukać w necie, bo w tym radio nikt nie przedstawia wykonawców. To była piosenka “Babie lato”.
Potem słuchałam wielu jego piosenek. Świetna muza, znakomite teksty. Napisałam mu w mediach społecznościowych bodajże coś takiego: jesteś z mojej planety, chłopaku, trzymam kciuki.🙂
Kiedy się spotkaliśmy twarzą w twarz, okazało się, że Piotr jest uroczym, skromnym i nieco nieśmiałym chłopakiem.
Carla, to jego nowy utwór. Miałam przyjemność być jego częścią. Byłam happy, tam na planie. Mam nadzieję, że we wrześniu, tuż po jego premierze wy słuchacze też poczujecie się happy i obwołacie tę piosenkę przebojem. Czego Piotrusiowi i jego ekipie artystycznej bardzo życzę❤??
Clip wyreżyserował mój ulubionyKarol Wróblewski
Wspomagała nas wielceAgnieszka Marszałek Ruda
 

BIO:
Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów.
Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu  innych polskich i zagranicznych scenach.
28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE” . Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down”, „All This Time” i „No One Knows”. Album został dobrze odebrany na świecie, czego potwierdzeniem było zagranie trzech koncertów podczas festiwalu INDIE WEEK 2019 w TORONTO oraz koncerty klubowe przed brytyjską publicznością w LONDYNIE.
 
Obecnie Leepeck kończy pracę nad drugim albumem z polskimi tekstami. Producentem płyty jest wyśmienity Jurek Zagórski (Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk). Premiera albumu zaplanowana jest na listopad 2020. Pierwszym singlem zapowadającym tą płytę jest “Na Mnie Już Czas” nagrany z gościnnym udziałem Anity Lipnickiej.
 
Video:
 
 
Spotify:
 
Facebook:
 
Instagram:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!