Tester Gier wystąpi przed Xentrix

Tester Gier zaprezentuje się u boku Brytyjczyków w krakowskim klubie Zaścianek!

Ostatnim wydawnictwem zespołu jest split z grupą Drown My Day, pt. „Blood For Blood”, wydany 10 stycznia 2020 roku przez Brutal Sound Productions.

Na koncert Xentrix w towarzystwie polskiej grupy zapraszamy 20 kwietnia 2021 roku do krakowskiego klubu Zaścianek.

Bilety na koncert są dostępne tutaj.


XENTRIX (Wielka Brytania) thrash metal:

Kiedy thrash metal rządził w drugiej połowie lat 80. XX wieku, epicentrum tych rządów znajdowało się na zachodnim wybrzeżu USA. Thrash miał jednak również swoich godnych europejskich przedstawicieli. Angielski Xentrix był jednym z nich. Kapela narodziła się w 1988 roku i dość szybko podpisała papiery z Roadrunner Records. Mocny, techniczny thrash Anglików przypadł do gustu fanom nie tylko na Wyspach.

Dzięki albumom “Shattered Existence” i “For Whose Advantage?” Xentrix odcisnął piętno na europejskim thrashu, w czym pomogły też trasy z Sabbat i Annihilator oraz stacja MTV. Kapela popełniła też świetną przeróbkę głównej piosenki z filmu “Ghostbusters” przy okazji dopuszczając się jednak bezprawnego wykorzystania motywu wizualnego na singlu. Szczęśliwie bez poważnych konsekwencji. W jego obecnym wcieleniu są dwaj muzycy pamiętający początki zespołu – gitarzysta Kristian “Stan” Havard i perkusista Dennis Gasser. W 2019 roku Xentrix wydał piąty album “Bury The Pain”.

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE


TESTER GIER (Polska) speed, thrash metal, crossover:

Tester Gier powstał w 2012 roku i za cel obrał sobie atakowanie odbiorców kapitalną mieszanką speed metalu, thrashu, hard core’a i crossovera, z której dość zakręcony humor wylewa się szerokim strumieniem. Umieją też całkiem skutecznie punktować to, co niefajnego dzieje się w Polsce.

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał z Testerem Gier styczności, niech wyobrazi sobie połączenie tego, co grają Municipal Waste, Suicidal Tendencies, Wehrmacht, czy D.R.I., z polskimi tekstami i na wesoło. Kapela rozdaje niespełna dwuminutowe razy, które naładowane są gigantyczną energią i nierzadko nagrane z udziałem zaprzyjaźnionych muzyków.

W pandemicznym 2020 roku ukazało się kolejne wydawnictwo Testera Gier, split z Drown My Day, zatytułowany “Blood For Blood”, na którym śląska załoga poza przerobieniem kawałka kumpli z Krakowa wzięła na warsztat tym klasyk polskiej alternatywy, “Ludzie wschodu” Siekiery. Przypomnijmy, że kiedyś kapitalnie przerobili “Iron Fist” Motörhead.

FACEBOOK
YOUTUBE

Zagrają:
XENTRIX (Wielka Brytania) thrash metal
+
Tester Gier (Polska) speed thrash metal, crossover

Kiedy: 20 kwietnia (wtorek) 2021
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, Rostafińskiego 4
Bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne już na:
SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *