Roisin Murphy 26 Września 2021 w ” Expo XXI”

Uwielbiana przez polskich fanów, Róisín Murphy, po świetnym przyjęciu na  FEST Festival 2019, wraca do Polski! Jej koncert będzie promować najnowszy album, ‘Róisín Machine’, który ukaże się 2 października 2020.
Róisín Murphy to niekwestionowa ikona brytyjskiego electropopu. Swoją karierę i popularność zdobyła razem z zespołem Moloko.
 
 

Róisín nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak ‘Party Weirdo’, przez topowe popowe kawałki ‘The Time Is Now’ i ‘Sing It Back’ nagrane z Moloko, jak również poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu ‘Let Me Know’. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i niespokojnych artystek w Wielkiej Brytanii.

W Polsce wystąpi ze swoim najnowszym materiałem z płyty ‘Róisín Machine’, który promują takie single jak ‘Murphy’s Law’, ‘Narcissus’ oraz ‘Incapable’, który mogliśmy już usłyszeć na żywo podczas jej występu na FEST Festivalu.
 
Data: 26.09.2021
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce:
EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
 
Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 2 października 2020, o godzinie 10:00 ? bit.ly/RoisinMurphyWwa
 
Promotor:  Follow The Step

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *