Sepultura udostępniła kwarantannowy kawałek „Arise” w ramach serii „SepulQuarta”

Na początku tego roku SEPULTURA uruchomiła „SepulQuarta”, cotygodniowe wydarzenie, podczas którego zespół daje wgląd w swoją barwną historię, bierze udział w sesjach pytań i odpowiedzi z fanami i wykonuje muzykę podczas kwarantanny. W najnowszym teledysku, który można zobaczyć poniżej, SEPULTURA gra utwór „Arise”, który był utworem tytułowym czwartego albumu zespołu, wydanego w 1991 roku.

Najnowszy album SEPULTURA „Quadra” został wydany w lutym nakładem Nuclear Blast Records. Jest to projekt koncepcyjny stworzony w szwedzkim Fascination Street Studios we współpracy ze znanym producentem Jensem Bogrenem. W skład SEPULTURA wchodzą wokalista Derrick Green, gitarzysta Andreas Kisser, basista Paulo Xisto Pinto Jr. i perkusista Eloy Casagrande.

Kisser powiedział wcześniej o pracy z Bogrenem przy „Quadrze”: „Jest pełen pasji, to niewiarygodne, stary. Naprawdę tam jest, naprawdę dba o projekty, które robi. Dla SEPULTURY jest piątym członkiem zespołu. Chemia była niesamowita, 99 procent tego, co próbowaliśmy zrobić, faktycznie zadziałało. To było szalone! ”

 

Green dodał: „Doświadczenie było jak nigdy dotąd w studiu. Czułem, że przygotowanie było kluczowe, aby proces nagrywania przebiegał tak płynnie, jak to tylko możliwe. Każdego dnia niestrudzenie dawaliśmy wszystko, co mieliśmy, aż do całkowitego wyczerpania umysłu i ciała. , i soul. Ten album jest bezpośrednim wynikiem znaku czasu. Muzyka jest ewolucją potrzebną do tego, abyśmy mogli pójść dalej niż kiedykolwiek wcześniej ”.

SEPULTURA została założona w Belo Horizonte przez braci Maxa i Igora Cavalera, którzy nie są już z zespołem. „Quadra” jest kontynuacją „Machine Messiah”, który był czternastym studyjnym albumem SEPULTURY i ósmym od kiedy Green dołączył do szeregów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *