SHOTGUN MISTRESS wydał oficjalny teledysk do singla „Collide”

Zespół Shotgun Mistress z Melbourne wydał oficjalny teledysk do najnowszego hardrockowego ataku, Collide. przez Crusader Records.

Collide podkreśla charakterystyczny obecnie styl zespołu, łączący oszałamiające gitarowe granaty riffowe, łatwopalną sekcję rytmiczną i strzeliste wokale otoczone melodyjnym wirem. Mistrzyni strzelb jest tak trudna do zdefiniowania, jak trudna do zignorowania – zignoruj ​​ich na własne ryzyko.

Ten kwartet wytrawnych rzemieślników muzyki rockowej jest wysoko na fali sukcesu swoich poprzednich wydawnictw, w tym Save Me from Myself , które zdobyły pierwsze miejsce. na iTunes Australian Rock Charts i rozbił się na liście Top 40, a ich ostatni singiel Glorious Machine, po którym listy przebojów tliły się przez wiele tygodni.

Nowy utwór to kolejna ognista sprawa; wściekły zgiełk zniekształceń doprowadził do pełnego tonu z sercem na rękawie i z przebiegłymi, ujmującymi haczykami, które nie ustępują. Collide to jeszcze jedna kusząca zapowiedź ich nadchodzącego debiutanckiego albumu, który podpali świat rocka pod koniec 2020 roku.

O SHOTGUN MISTRESS
Shotgun Mistress został założony przez Matta Wilcocka ( The Berzerker, Akercocke, Abramelin ), światowej sławy deathmetalowego demona gitarzysty, najlepiej znanego z grania z prędkością światła. Połączył się z „Diamond” Davidem Lee na perkusji, aby zagrać w rocka z epoki LA Strip. Ben Curnow (EARTH) dołączył na basie wraz z wokalistą Glennem Patrickiem (z Collegians , w skład którego wchodzą członkowie Pseudo Echo i Invertigo).

Shotgun Mistress
to pierwszy australijski zespół, który dołączył do nowej metalowej wytwórni Golden Robot, Crusader Records.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!