KILFEATHER wydał nowy album „Island Of Lost Toys”

Na podstawie trzech niedawno wydanych singli King Creep , Never Stop i Beneath The Silence, psychrockowy zespół Kilfeather wydał nowy pełnometrażowy album Island of Forgotten Toys nakładem Riot Records (część Golden Robot Global Entertainment Group) .

Island of Forgotten Toys to potęga składająca się z 12 utworów, wypełniona każdym smakiem rock and rolla. Ta nowa płyta jest zróżnicowaną ewolucją ciężkiego rockowego brzmienia, w przeciwieństwie do wielu ostatnio słyszanych w świecie muzycznym. Najnowsze dzieło Kilfeather eksploruje wiele aspektów gatunku, jednocześnie dodając do eliksiru szczyptę punka.

Album zaczyna się King Creep , ciężkim, szybkim gitarowym maniakiem, który prowadzi cię w radosną przejażdżkę do wieloświata szaleństwa. W połączeniu z elementami punk rocka i klasycznego metalu, początek tego albumu nie pociąga za sobą żadnych uderzeń i wprowadza Cię w nastrój mosh pittingu.

O KILFEATHER
Kilfeather to znany multiinstrumentalista, ale specjalizuje się w gitarze, wokalu i pisaniu piosenek. Napisał i wydał ponad 30 płyt, a ich liczba rośnie od 2006 roku i występuje z power trio pod własnym nazwiskiem.

Muzyka Kilfeather jest określana jako „Psych Garage Punk”, dźwięk, który najlepiej oddaje miksturę Garage Rock & Roll zmieszaną z elementami muzyki punkowej, klasycznej i popowej.

Dzielił scenę z wieloma artystami i zespołami z całego zachodniego wybrzeża, takimi jak: Wayne Kramer ( MC5 ), Kyle Gass ( Tenacious D ), Danny Carey ( Tool ), Steven Adler ( Guns N Roses ), HR ( Bad Brains ), John 5 ( Rob Zombie ), The Obsessed , Supersuckers , Death Valley Girls , LA Witch , WAAVES , Voodoo Glow Skulls , The Vibrators i wiele innych. Swoją najnowszą serią płyt Kilfeather zwrócił uwagę Golden Robot Global Entertainment i podpisał kontrakt z ich punkrockowym oddziałem Riot Records . Jego nowy pełnometrażowy album Island of Forgotten Toys ukaże się na całym świecie w 2020 roku na GRGE / Riot .

„Prawdopodobnie najbardziej płodny muzyk Vegas Las Vegas Review Journal
„Gritty, karkołomny punk rock, wpływający na takie zespoły jak Moto rhead, Misfits i Dead Kennedys” LV Weekly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!