LOST RELICS wydał nowy singiel „Unrealistic Cause”

Denver dirt rockersi LOST RELICS wypuścili nowy singiel Unrealistic Cause, wydany przez Coffin & Bolt / Golden Robot Records . Sludgy, doomy i cholernie ciężkie riffy LOST RELICS uderzają w ciebie z taką samą intensywnością, jak niektóre z ich współczesnych Corrosion of Conformity, Down, Crowbar and Clutch

Ciężar obojętności jest głazem, który miażdży nasze społeczeństwo. Empatia jest martwa, a wraz z nią my też. Jest to nierealistyczna przyczyna e . LOST RELICS wykorzystują riffy w skali Richtera, aby ukazać gęstość emocjonalną tych niespokojnych czasów. Pieśni protestu. Piosenki desperacji. Piosenki na koniec.

Tom. Riffy. Apatia. Lost Relics Powstały w 2019 roku i zyskują na popularności od dnia, w którym się podłączyli. Uformowane z popiołów Low Gravity, The Worth i Smolder and Burn , Marc Brooks, Jess Ellis, Jason James i Greg Mason szybko uderzyli w ziemię, tocząc się z ich potworne riffy z karkołomnymi zmianami i podwójnym przekazem wokalnym. Po wydaniu swojej EP w lutym 2019 roku, stale wkraczali na scenę, aby otworzyć się na krajowe występy i grać na festiwalach w całym Kolorado. Po nawiązaniu współpracy z Coffin & Bolt Records we wrześniu 2020 roku, Lost Relics jest obecnie na ukończeniu i EP do wydania na początku 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *