Andrea Bocelli prezentuje nadzwyczajny koncert „Believe in Christmas”

Koncert transmitowany na żywo na cały świat z Teatru Królewskiego w Parmie odbędzie się 12 grudnia 2020.

Zobacz zwiastun :

Po bijącej wszelkie rekordy transmisji z historycznym występem wielkanocnym w Katedrze Duomo w Mediolanie, Bocelli powraca w te Święta z nowym albumem „Believe” (Sugar/Decca Records) i spektakularnym wydarzeniem na żywo z przepięknej sali Teatru Królewskiego w Parmie we Włoszech, które odbędzie się 12 grudnia. Bilety na „Believe in Christmas” do nabycia tutaj:

https://andreabocelli.lnk.to/tickets

Muzyczne przedsięwzięcie zaprezentowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku z udziałem Andrei, muzyków oraz gości specjalnych, będzie transmitowane do fanów na całym świecie w godzinach dopasowanych odpowiednio do ich stref czasowych (harmonogram transmisji znajduje się poniżej). Bocelli łączy siły z dyrektorem kreatywnym Franco Dragone (najbardziej znanym ze swojej przełomowej współpracy z Cirque Du Soleil), aby stworzyć magiczny występ, który zainauguruje okres świąteczny.

Koncert „Believe in Christmas” Andrei Bocellego jest promowany i produkowany przez Driift, pionierskiego organizatora wydarzeń tego rodzaju z Wielkiej Brytanii, znanego z realizacji koncertów online takich artystów jak Nick Cave, Niall Horan, Laura Marling, Dermot Kennedy, Biffy Clyro czy James Bay. Jak przystało na tak wyjątkową okazję, będzie to jednorazowa transmisja. Jedynie zakup biletu upoważnia do obejrzenia koncertu Andrei w niezwykłym otoczeniu.

Przedsięwzięciu towarzyszy wydanie nowego albumu Andrei Bocellego, „Believe”, przepełnionego kojącą duszę muzyką. Współprodukowana przez Stevena Mercurio oraz Haydna Bendalla płyta zawiera duety z Alison Krauss i Cecilią Bartoli – dwiema artystkami, których charakterystyczne głosy rozpoznawane są na całym świecie. Do kolekcji utworów trafiła również premierowa kompozycja wieloletniego współpracownika Bocellego, nieżyjącego już włoskiego kompozytora Ennio Morricone. Na płycie „Believe” znalazł się także utwór „Gratia Plena”, zamykający ścieżkę dźwiękową cenionego przez krytyków filmu „Fatima”.

W czasie, który sprawił, że świat się zatrzymał, Bocelli pobił wszelkie rekordy swoim niezwykle emocjonalnym solowym koncertem „Muzyka Nadziei”, transmitowanym na żywo z Katedry Duomo w Mediolanie. Występ Bocellego zgromadził rekordową publiczność w Niedzielę Wielkanocną – wysłuchały go miliony osób na całym świecie. Jako jeden z największych muzycznych występów na żywo wszech czasów, który zgromadził ponad trzy miliony widzów jednocześnie, osiągnął zarazem największą liczbę jednoczesnych odbiorców koncertu muzyki klasycznej w historii YouTube’a. Wideo z tego wydarzenia miało ponad 28 milionów wyświetleń na całym świecie w ciągu pierwszych 24 godzin.
 
Bocelli powraca w grudniu z inspirującym wydarzeniem koncertowym, którego celem jest przekazanie podnoszącego na duchu przesłania miłości, ukojenia i nadziei w czasie, gdy świat najbardziej tego potrzebuje.  
Harmonogram transmisji koncertu „Believe in Christmas” na całym świecie:

12 grudnia – Livestream #1: Włochy, Europa i Wielka Brytania (21.00 CET / 20.00 GMT)
12 grudnia – Livestream #2: Ameryka Południowa (20.00 BRT & ART)
12 grudnia – Livestream #3: Wschodnie Wybrzeże Ameryki Północnej (20.00 EST)
12 grudnia – Livestream #4: Zachodnie Wybrzeże Ameryki Północnej i Ameryka Centralna (20.00 PST /22.00 CST)
13 grudnia – Livestream #5: Australia, Nowa Zelandia i Azja (20.00 AEDT, 22.00 NZDT & 18.00 JST & KST)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!