BARANOVSKI – Lubię być z nią (live)

Pandemiczny rok 2020 może i pokrzyżował jego koncertowe plany, ale mijające 12 miesięcy BARANOVSKI wykorzystał niezwykle twórczo i… przebojowo.


 
Kiedy stało się jasne, że przymusowy postój w koncertowaniu potrwa dłużej, autor hitowego „Czułego miejsca” postanowił przyspieszyć pracę na swoim drugim albumem. Pierwszym tego efektem był opublikowany w kwietniu singiel „Momenty”. Ciepło przyjęta przez fanów piosenka spodobała się także na radiowych antenach, ale prawdziwym przebojem okazało się wydane na początku września „Lubię być z nią”.

Wsparta oryginalnym klipem autorstwa Filipa Berendta piosenka dotarła do pierwszego miejsca ogólnopolskiego zestawienia Airplay, powtarzając tym samym ubiegłoroczny sukces „Czułego miejsca”. Wspomniany klip do „Lubię być z nią” wyświetlony został na YouTube już ponad
12 milionów razy i z każdym dniem wynik ten rośnie.
 
Koncertowa, akustyczna wersja „Lubię być z nią” zarejestrowana została w sierpniu tego roku podczas występu BARANOVSKIEGO i jego zespołu w urokliwym Folwarku Ruchenka. To właśnie wtedy piosenka została po raz pierwszy zaprezentowana publiczności, a sam koncert w Ruchence był jednym z najbardziej wyjątkowych w dotychczasowej karierze BARANOVSKIEGO.

Podsumowując: kończący się 2020 rok przyniósł BARANOVSKIEMU 3 nominacje do tegorocznych Fryderyków, Złotą Płytę za wydany w 2019 roku debiutancki album „Zbiór” oraz wspomniany numer jeden na oficjalnej ogólnopolskiej radiowej liście Airplay. Poza „Momentami” i „Lubię być z nią” w listopadzie wydany został kolejny singiel zwiastujący płytę nr 2, nagrana z raperem Tym Typem Mesem piosenka „Wolność”. Nowa płytę BARANOVSKI zapowiada jeszcze na pierwszą połowę 2021 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!