Radio 357 nagrało świąteczną piosenkę “Przyjaciele pewnej ryby 2020”

Radio 357 przygotowało swoją wersję świątecznego „Karpia”. Zaśpiewali go też byli dziennikarze Trójki, którzy nie trafili do tej rozgłośni: Robert Kantereit, Natalia Grzeszczyk czy Marcin Gutowski. Zaprezentowano także kolejne fragmenty ramówki – wśród weekendowych propozycji znajdą się audycje Marka Brzezińskiego i Krystiana Hanke.

W związku z opatentowaniem przez stację nazwy “Przyjaciele Karpia” byli dziennikarze rozgłośni zrzeszeni w Radiu 357 przygotowali utwór o tytule “Przyjaciele pewnej ryby 2020”.
 

 
Myśleliśmy, że nie dopłynie, myśleliśmy, że to wszystko się nie uda, że już niczego nie będzie wolno, a jednak. Pewnych tradycji trzeba się trzymać, nawet jeśli trącą myszką. Na przykład takich, że raz w roku śpiewa się piosenkę z dzwoneczkami. Przed Państwem “Przyjaciele pewnej ryby 2020”!

Najbardziej nas cieszy, że pod jemiołą spotkali się z nami: Robert Kantereit i Marcin Gutowski (TVN24), Dariusz Rosiak (Raport o Stanie Świata) i Natalia Grzeszczyk (RMF Classic). Artur Andrus, nie dał rady niestety, zawalony innymi zobowiązaniami (bardzo nam Cię brakowało!), Marcin Zaborski z RMF FM – chory (wracaj do zdrowia, wszyscy Cię bardzo wspieramy!). Nasi Przyjaciele z Trójki – nie mogli. Wszyscy wiemy, dlaczego. Pozdrawiamy Was.

To będą inne Święta – i dla nas, i dla Państwa. Ale co z tego? Czy inne musi oznaczać gorsze?

PS. Proszę też pamiętać o wzięciu udziału w licytacji na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja – pomagamy dzieciakom uczyć się zdalnie w tych dziwnych czasach. SMS o treści POMOC 7545. Koszt SMS 5 zł + VAT. Operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

Można też wpłacać darowizny. Numer konta do przelewów
Fundacja Świętego Mikołaja nr konta 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem: darowizna na komputer dla dziecka – Radio 357
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!