Robert Krawczyk prezentuje debiutancki solowy album OD:DO

Muzyk znany jest w muzycznym środowisku jako DrySkull

Robert Krawczyk, znany w muzycznym środowisku jako DrySkull, prezentuje debiutancki solowy album OD:DO. To zbiór 11 kompozycji utrzymanych w elektroniczno-rockowym klimacie z elementami psychodelii. 10 utworów słowno-muzycznych oraz jeden instrumentalny.
 

Kiedy w 2010 roku postanowiłem zająć się produkcją muzyki, moim celem było zdobycie umiejętności potrzebnych do samodzielnego wyprodukowania własnego solowego materiału – mówi autor – Poruszam na tej płycie szeroko pojętą kwestię komunikacji: z drugim człowiekiem, z otaczającym światem, wreszcie z samym sobą. Nie starałem się zamknąć w ramy jednej przyświecającej myśli, istnieje jednak pewna nić narracji, dzięki której płyta stanowi integralną całość” – dodaje muzyk. „Od akceptacji siebie (Burze, Anomalie, Światłowstręt, Pytania) poprzez otwarcie na drugiego człowieka (YOLO, Zmiany, Trip) aż do pojednania z panującą wokół rzeczywistością (Doba, Wszystko Jest Wszystkim, Już). Utwór tytułowy, elektroniczna etiuda OD:DO, to moja interpretacja mnogości perspektyw, w jakich toczy się chwila.
 
Album OD:DO to 45 minut muzycznych obrazów, w których barwy dnia łączą się z odcieniami nocy, a każdy plan przenika się z pozostałymi tworząc niespotykaną dotychczas na polskim rynku fuzję gatunków.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/302268/998fb703b3136d15a2cf5190cdf4938b.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!