Odliczanie do startu, rewelacyjna słuchalność Topu Radia 357

„Nowa tradycja” – tak można najkrócej podsumować to, co wydarzyło się na antenie radia 357 1 stycznia 2021 roku. Piotr Stelmach, Marcin Łukawski i Marek Niedźwiecki przedstawili Top Radia 357. Nagrania znane i kochane, wybrane selektywnym okiem redaktorów wypełniły Nowy Rok. Ich wybory można znaleźć na wszystkich naszych mediach społecznościowych.

Za 365 dni odbędzie się kolejny top, tym razem w oparciu o głosowanie słuchaczy. 

Radio 357 powstaje społecznościowo, dzięki zbiórce w serwisie Patronite. W ostatni dzień 2020 roku udało się przekroczyć 400 tysięcy złotych.  Po zakończeniu Topu Radia 357 na Patronite mieliśmy już ponad 420 tysięcy, a kwota stale rośnie.

Do uruchomienia radia 2.0 (pełnowymiarowej całodobowej stacji, z serwisami, reportażami i licznymi, prowadzonymi przez ekspertów w swych dziedzinach, audycjami autorskimi) potrzebne jest 485 tysięcy.

Radio w wersji 0.9 rusza 5 stycznia o 6:30.  
3 miesiące po starcie zbiórki
5 stycznia
7 audycji na start

Będzie nadawać przez całą dobę, ale audycje wypełnią część ramówki od 10 do 14 godzin dziennie. W miarę zbierania kolejnych środków, płynnie będą uruchamiane kolejne elementy Radia 2.0.

Zainteresowanie „Topem Radia 357” było również topowe. Licząc łącznie nasze dane i Open FM, wczoraj podczas audycji nasz stream uruchomiono 1,25 miliona razy. Unikalnych użytkowników było 247 tysięcy.

1 stycznia 2021 roku dołączyły do zespołu Radia 357 dwie kolejne osoby: Katarzyna Pruchnicka oraz Halina Wachowicz.

Katarzyna Pruchnicka kocha radio, o tym jak bardzo, przekonała się całkiem niedawno, choć w radiu pracuje blisko 20 lat. A w radiu kocha mówić o jedzeniu. Nikt jak ona nie potrafi spowodować, że kierujemy nasze myśli ku lodówce. A ze nie tylko jedzeniem człowiek żyje bliskie są jej również tematy związane z relacjami, rodzicielstwem i wychowaniem.   

Halina Wachowicz to producent, wydawca, dobry duch anteny. Niezastąpiona Mistrzyni Drugiego Planu. „Bez Czarnej Heleny nie ma anteny” piszą w radosnych komentarzach słuchacze Radia 357 i mają rację, bo to osoba, która jak nikt dba o to, by wszystko podczas nadawania audycji było na czas.

Radio 357 to zespół dziennikarzy spod znaku najlepszego radiowego adresu świata. Za ich głosami Słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić, ale obecnie załoga 357 robi wszystko aby stworzyć pierwszą społecznościową stację bez reklam, która z planuje nadawanie w paśmie FM. 
Środki na jego stworzenie zbierają w serwisie Patronite >> https://patronite.pl/radio357

Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Radio 357 chce rozpocząć nadawanie w grudniu, ale zaczęło już przygotowywać pierwsze sygnalne audycje na platformie Open FM w kanale Radio 357 Przedpremierowo.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Katarzyna Pruchnicka, Krystian Hanke, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska,  Kuba Strzyczkowski, Michał Gąsiorowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Ernest Zozuń, Paweł Sołtys, Patrycjusz Wyżga, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Szwajgier, Anna Dudzińska, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Łukasz Błąd, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński oraz Halina Wachowicz.

Radio 357 zapowiada, że kolejne osoby dołączą do składu  niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *