Gwen Stefani przedstawia teledysk do “Let Me Reintroduce Myself”

Na początku grudnia Gwen Stefani zaprezentowała premierowy kawałek. W Nowy Rok artystka zaprezentowała swoim fanom teledysk do tej piosenki. W klipie pojawia się kilka wersji samej Gwen. 

„Let Me Reintroduce Myself” to nie tylko początek nowego rozdziału w muzycznej karierze Gwen, ale także podsumowanie udanego 2020 roku pod względem artystycznym. Artystka zanotowała dwie piosenki w top 10 Billboard Hot Country Songs – były to duety z jej narzeczonym Blake’iem Sheltonem – „Nobody But You” oraz „Happy Anywhere”. Wielki świąteczny hit Stefani, „You Make It Feel Like Christmas”, doczekał się reedycji wraz z dwoma nowymi utworami, w tym współtworzonym przez Ryana Teddera „Here This Christmas”.

Ten utwór to mój sposób na powiedzenie, że wracam z nową muzyką. To zabawna, lekka piosenka. Chciałam stworzyć coś, co sprawi ludziom radość. Zamysłem było stworzenie czegoś bardziej nostalgicznego, dlatego postanowiłam odnieść się do elementów ska i reggae, do których chętnie sięgaliśmy w No Doubt. Wciąż jestem tą samą Gwen, ale daję od siebie coś nowego, bo najwyższy czas, abyście znów o mnie usłyszeli.

Gwen Stefani

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!