AshBürn wydaje debiutancki album „You Can Not Kill What Can Never Die”

AshBürn to brazylijski zespół Power Metal założony w 2013 roku i pomimo nagrania kilku piosenek na EP z 2015 roku, wydał swój pierwszy pełny album studyjny w 2020 roku, zatytułowany „You Can Not Kill What Can Never Die”.

Styl zespołu przechodzi przez energiczny Heavy / Power Metal, z imponującymi aranżacjami, uderzającymi riffami i melodiami oraz niezwykłą dojrzałością i bezpieczeństwem w ich kompozycjach. Ich głównymi inspiracjami są Angra, Gamma Ray, Stratovarius, Shaman i Sonata Arctica.

Zawiera Heron Ribeiro na wokalu, Gabriel Monteiro i Raquel Rodrigues na gitarach, Vinicius Boza na basie, Matheus Rodrigues na perkusji i wyprodukowany przez Thiago Bianchi w Estúdio Fusão w São Paulo. AshBürn zadebiutował w głównych serwisach streamingowych, z 10 utworami rozprowadzonymi w nieco ponad 40 minut, podkreślając ekscytujące „Doing Nothing is Not the Answer”, „Captain Proudmore”, „Asylum”, piękny „Forevermore” i zamykająca przerwa z „Break the Silence”, która dosłownie przełamuje ciszę brzmieniem zespołu z całego świata

Cały album można posłuchać, klikając poniższy link do Spotify.

Heron Dos Santos Ribeiro – wokal – @heronribeiro_
Gabriel „Kbelo” Monteiro Gonçalves Barreto – Gitara – @kbelofull
Raquel „Kell” Rodrigues Da Victória – Guitar – @raquelandreattabjj
Vinícius „Vini” Braz Lourenço Boza – bas – @viniboza
Matheus „Koala” Rodrigues Da Victória – Drums – @ matt.vic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *