Sound’n’Grace prezentuje nową wersję utworu ,,Skrzydła”

Sound ‘n’Grace prezentują nową wersję utworu “Skrzydła”. Klip zarejestrowany podczas live sesji w Kościele Bernardynów na warszawskiej Sadybie.

Utwór „Skrzydła” to wzruszająca ballada autorstwa Josefa Hedingera, do której tekst napisali Ania Żaczek-Biderman, Kamil Mokrzycki i Arek Klusowski, a razem z Sound’n’Grace zagrał Tomasz Świerk. Wersja zarejestrowana na żywo w Kościele Bernardynów w Warszawie jeszcze bardziej uwypukla gospelowe brzmienia, które podkreślają moc przesłania, jakie niesie piosenka.

O przesłaniu utworu tak mówią Sound’n’Grace:

“Czasem zapominamy, że sami mamy skrzydła. Możemy stać się dla siebie lub kogoś aniołem tu na ziemi… każdy z nas jest potrzebny i ważny – każdy, nawet po ciężkim czasie, może znów wzbić się w górę i polecieć, gdzie wzrok nie sięga… Są rzeczy, które przeżywamy bardzo mocno, a których nie widać na zewnątrz, bo to, co czujemy, jest tylko w nas. Tym utworem chcemy dodać otuchy, zasiać ziarnko nadziei… pomóc znaleźć swoje skrzydła”.

 

Utwór “Skrzydła” w oryginalnej wersji znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie “Początek”. Wraz z opublikowaniem nowego albumu Sound’n’Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album nosi tytuł “Początek”.

Jak mówi zespół:

“Zamknijcie oczy, zajrzyjcie w głąb siebie, utulcie rozedrgane emocjami serce i wsłuchajcie się w wewnętrzny głos, w muzykę, która gra w duszy. Ona pokaże właściwy kierunek”.

“Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy… Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii!

Album jest dostępny w sprzedaży pod tym linkiem: G.Bugaj@zachod.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *