Pierwsza w historii oficjalna antologiaThe White Stripes!

Pierwsza w historii oficjalna antologia nagrań kultowego rockowego duetu, który tworzą Jack i Meg White jest już dostępna. Album dostępny jest na płycie CD oraz na dwupłytowym wydawnictwie winylowym.

Kolekcja zawiera 26 utworów – od błyskotliwych lat dziewięćdziesiątych, poprzez undergroundowe hymny z początku XXI. Wybór piosenek jest tak szeroki, jak tylko można to sobie wyobrazić!
Dwadzieścia lat temu, Meg i Jack weszli na poddasze ich rodzinnego domu w Detroit i nagrali prosty cover „Moonage Daydream” Davida Bowiego. W lokalnej wytwórni muzyki indie nagrywają i publikują dwa 7 calowe single a wytwórnia proponuje im nagranie albumu. Zaczynają koncertować. Pojawia się kolejny album, więcej koncertów i następny album. Ludzie NAPRAWDĘ zaczynają ich dostrzegać. Szalone trasy koncertowe, kolejne albumy, pochwały, spełnienie najdzikszych marzeń. Ta sama ciężka praca i poświęcenie, które wykazywali The White Stripes od początku swojego istnienia, zostało przelane na album „Greatest Hits”.
W dobie powszechnej cyfryzacji, w której pomysł płyty „Greatest Hits” może wydawać się nieistotny z całego serca wierzymy, że wielkie zespoły zasługują na takie albumy. I dlatego dla tak dobrego zespołu z rzeszą fanów kompilacja największych hitów jest nie tylko właściwa, ale wręcz niezbędna.
Działając w swoim stylu The White Stripes ujawnili tylko jedną z dwudziestu sześciu piosenek, które znajdą się na albumie. Jest nią utwór „Ball and Biscuit” – reszta pozostanie tajemnicą, którą zespół odkryje w późniejszym terminie.
Aby ta wyjątkowa chwila rozpoczęła się z rozmachem, zespół zagłębił się w swoje archiwa, żeby podzielić się nigdy wcześniej nie publikowanym koncertowym wideo do piosenki „Ball and Biscuit” z koncertu Shibuya-AX, który odbył się 22 października 2003 roku w Tokio. Była to trzecia trasa zespołu w Japonii.

Co więcej, wszystkie przełomowe oficjalne teledyski The White Stripes zostały w grudniu zaktualizowane i opublikowane w jakości HD w ramach premiery „Greatest Hits”. Koniecznie zasubskrybuj kanał The White Stripes YouTube oraz śledź czerwono-biało-czarny świat zespołu na Instagramie .

Tracklista CD:
1. Let’s Shake Hands
2. The Big Three Killed My Baby
3. Fell In Love With a Girl
4. Hello Operator
5. I’m Slowly Turning Into You
6. The Hardest Button to Button
7. The Nurse
8. Screwdriver
9. Dead Leaves and the Dirty Ground
10. Death Letter
11. We’re Going to Be Friends
12. The Denial Twist
13. I Just Don’t Know What to Do With Myself
14. Astro
15. Conquest
16. Jolene
17. Hotel Yorba
18. Apple Blossom
19. Blue Orchid
20. Ball and Biscuit
21. I Fought Piranhas
22. I Think I Smell a Rat
23. Icky Thump
24. My Doorbell
25. You’re Pretty Good Looking (For a Girl)
26. Seven Nation Army
Tracklista LP:
LP 1
Strona A
1. Let’s Shake Hands
2. The Big Three Killed My Baby
3. Fell In Love With a Girl
4. Hello Operator
5. I’m Slowly Turning Into You
6. The Hardest Button to Button
7. The Nurse
Strona B
1. Screwdriver
2. Dead Leaves and the Dirty Ground
3. Death Letter
4. We’re Going to Be Friends
5. The Denial Twist
6. I Just Don’t Know What to Do With Myself
7. Astro
LP 2
Strona C
1. Conquest
2. Jolene
3. Hotel Yorba
4. Apple Blossom
5. Blue Orchid
6. Ball and Biscuit
Strona D
1. I Fought Piranhas
2. I Think I Smell a Rat
3. Icky Thump
4. My Doorbell
5. You’re Pretty Good Looking (For a Girl)
6. Seven Nation Army
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/310703/309b23251b0e876c57e2d22bb8cca00a.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *