Katarzyna Grochola przedstawia swoją pierwszą płytę

10 lutego ukazał się zaskakujący album “Moje kochanie”, który został nagrany przez małżeński duet Katarzyny Grocholi i Stanisława Bartosika.

Ceniony kompozytor i puzonista, znany ze współpracy z Kabaretem Tey i słynna pisarka, autorka książkowych bestsellerów takich, jak Nigdy w życiu!, czy Ja Wam pokażę – prywatnie młode małżeństwo, stworzyli niezwykły album o wielkiej miłości.

Znalezione obrazy dla zapytania: Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik  Moje Kochanie

Album „Moje Kochanie” stanowi uzupełnienie najnowszej książki Katarzyny Grocholi, „Zjadacz czerni 8”Zarówno książka, jak i płyta to opowieść o miłości, która nie jest jednowymiarowa, określona, ograniczająca. Miłość jest najważniejszą szansą na człowieczeństwo. Daje nadzieję i nadaje życiu sens.

Choć Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są małżeństwem młodym, na płycie „Moje Kochanie” opowiadają o miłości dojrzałej. „Moje Kochanie” jest prezentem od pisarki dla męża z okazji jego urodzin. Jak przyznaje pani Katarzyna: „Stasiu nagrywał dla mnie tę płytę przez półtora roku. Niebawem ma urodziny, to taki mój prezent dla niego. Jedni kupują sobie torebki, a ja postanowiłam napisać teksty piosenek i wydać jego płytę. W podziękowaniu za miłość”.

Katarzyna Grochola napisała na płytę teksty, zaś Stanisław Bartosik skomponował muzykę. Na krążku znajduje się 11 utworów. W ostatnim, instrumentalnym, wybrzmiewa piękna, harmonijna sonata smyczkowa – utwór jest prezentem dla pisarki od córki Stanisława Bartosika, skrzypaczki Darii Pujanek.

fot. materiały prasowe/ Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *