GILBY CLARKE wydaje 23 kwietnia nowy album „The Gospel Truth”

23 kwietnia GILBY CLARKE wyda swoją pierwszą solową muzykę od prawie dwóch dekad za pośrednictwem Golden Robot Records! Nowy album Gilby’ego „The Gospel Truth” jest pełen rockandrollowych piosenek z mocnymi refrenami, bluesowymi zagrywkami i charakterystycznymi solówkami! To klasyczny rock, nowa wersja tego, co lubi robić Gilby i to jest… LOUD GUITARS!

Album zawiera legendarne Motley Crue basista Nikki Sixx , a także gra na perkusji z Johna Mellencampa i Chickenfoot sticksman Kenny Aronoff i Stephen Perkins z J ane’s Addiction, Porno For Pyro i Infectious Grooves .

Album już zrodził 3 single w ‘Rock n’ Roll Is Getting Louder ‘(czysty rock n’ utwór rolka oblał się wpływami, że prowadzony przez żyły Gilby jest), ‘Tightwad’ (featuring Motley Crue „s Nikki Sixx) oraz utwór tytułowy, który jest piosenką o dzisiejszym pojęciu prawdy.

O GILBY CLARKE
Gilby Clarke grał zarówno w Guns N ‘Roses, jak i The MC5. Kto jeszcze może rościć pretensje do udziału w dwóch najbardziej zmieniających życie i wpływowych rock’n’rollowych strojach, jakie kiedykolwiek istniały na naszej planecie?

Ale nic z tego nie przesłania faktu, że ten gitarzysta, piosenkarz i autor tekstów był 17-letnim punkiem z Cleveland, którego hollywoodzkie składki zostały w całości opłacone. Zanim dołączył do cyrku Guns N ‘Roses , Gilby był głównym sesyjnym gitarzystą Kim Fowley i autorem duchów. Po graniu z hollywoodzkimi zespołami Candy i Kill For Thrills późny telefon od Slasha zmienił wszystko. Gilby dołączył do Guns w ’91.

Pojawił się na albumach zespołu Spaghetti Incident, Live Era ’88 -’91 i T on Greatest Hits . Gilby spędził lata na trasie Use Your Illusion w latach 90.

Po tym, jak Guns implodował, uzbrojony tylko w Les Paula, Gilby wrócił i rozpoczął karierę solową, otrzymując krytyczne mrugnięcia za swoje albumy Pawnshop Guitars, The Hangover, Rubber, 99 Live i Swag . Nagrywając i / lub koncertując w chudych latach z Nancy Sinatra, Heart, The MC5 i Snakepitem, Slashem , jego byłym kolegą z zespołu , Gilby nawet wkradł się do teledysków z GNR , Michaelem Jacksonem i Fall Out Boy, kiedy grała MTV.

Clarke obecnie dzieli swoje usługi z Kings of Chaos prowadzonym przez Matta Soruma i gwiazdorskim absolwentem, w którym wystąpili Steven Tyler, Joe Elliot i Gene Simmons oraz jego solowy zespół.

Clarke, będący oldschoolową mieszanką Keefa, Johnny’ego Thundersa i BB Kinga , nadal pisze rockandrollowe piosenki z tłustymi refrenami i pojawia się na scenach na całym świecie. Produkuje też godne zespoły. Jest także jednym z najsłodszych panów, jakich kiedykolwiek spotkasz. Z pewnością jest bohaterem gitary, ale także dżentelmenem, którego serce przyspiesza z prędkością rock and rolla.

https://www.facebook.com/ gilby clarkefanpage /
https://goldenrobotrecords.com/golden-robot-records/ gilby – clarke /
https://www.instagram.com/ gilby gtr /

NEW MUSIC: Gilby Clarke to release new album 'The Gospel Truth' – The  Rockpit

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!