Miuosh z niespodzianką

„MIUOSH – KOBIETY” CHARYTATYWNY CEL OSIĄGNIETY, A NAWET PRZEKROCZONY! KONCERT ZOSTAJE NA DŁUŻEJ W SIECI

“Wirtualnie było Was tyle, że udało nam się kolejny raz zapełnić stadion, tym razem online, ale cieszy tak samo. Zbiórka przekroczyła próg. Celem było 25 000 złotych, ale w tym momencie mamy już 32 000. Koncert i zbiórkę wydłużamy o dwa tygodnie. Nie mam słów!! – pisze Miuosh w swoim mediach społecznościowych.

5 kwietnia w lany poniedziałek Miłosz zaprezentował wyjątkowy projekt w online’owej odsłonie. Na scenie obok artysty pojawiło się 7 wyjątkowych wokalistek, które wspólnie z nim wykonały utwory w nowych aranżacjach. Podczas koncertu wraz z Polską Akcją Humanitarną odbyła się zbiórka, której celem jest zapewnienie wody, tym którzy są pozbawieni tego podstawowego prawa. Cel – 25 tysięcy. Udało się, a co więcej, próg został nawet przekroczony.Link do zbiórki: https://pomagamy.pl/woda/16-3814

Koncert miał być dostępny przez 24h w sieci, więc powinien już zniknąc, ale świetne przyjęcie oraz wzruszające osiągnięcia w zbiórce charytatywnej skłoniły organizatora do przedłużenia możliwości oglądania koncertu na dwa tygodnie.

https://www.youtube.com/watch?v=xs-mja3ADWg

W towarzystwie Miuosha i FDG. Orkiestry wystąpiły: Katarzyna Nosowska, Mela Koteluk, Natalia Nykiel, Justyna Święs, Natalia Grosiak, Bela Komoszyńska, Marcelina, Kamila Baar, Ewa Skibińska i Gosia Gorol.

Idea tego muzycznego projektu powstała w 2018 roku, wówczas Miuosh i FDG. Orkiestra, z gościnnym udziałem wokalistek zagrali 8 marca specjalny koncert we Wrocławiu. Rok później projekt pojawił się w swojej drugiej odsłonie w cyklu HM Loves Music. Chęć niesienia pomocy i zaprezentowania materiału szerszej publiczności przyniosła wczorajszy koncert, który szczerze polecamy.

Projekt zrealizowany w ramach Funduszu Wsparcia Kultury ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!