Woesley Johann wydaje teledysk „6-6-6 Ways”

W czasach pandemii wielu muzyków / artystów wyprodukowało płyty i wiele materiałów cyfrowych, a z W.Johannem nie jest inaczej. Pierwszy singiel, zatytułowany „6-6-6 Ways”, jest dostępny na wszystkich platformach cyfrowych, a utwór zawiera ekskluzywny klip prezentujący pierwsze solowe dzieło muzyka.

„Ta piosenka to utwór, w którym starałem się zademonstrować różne odczucia dotyczące wyborów w ich fragmentach i riffach. Jako temat teledysku wybrałem terror / horror, ponieważ ma to wiele wspólnego z osobistymi lękami, które sprawiają, że ludzie tworzą„ duchy i demony „W ich życiu i ilekroć czegoś się boją, zmuszeni jesteśmy do dokonywania szybkich wyborów z powodu presji psychologicznej w ich własnej wyobraźni. Mam nadzieję, że wszyscy to docenią i przedtem powiem: Każda piosenka na moim albumie będzie wyjątkowa, z własną charakterystyką i stylem, wykorzystałem 10 lat nauki w tych utworach, od muzyki klasycznej, przez hard rock i blues po elektronikę / muzyka industrialna. 11 utworów, które sam stworzyłem i wyprodukowałem ”, wyjaśnia muzyk.

Gitarzysta zespołów NervoChaos, Victorizer i Goat Necropsy , który również grał w zespole KroW , ogłosił na swoich portalach społecznościowych premierę swojego pierwszego solowego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku i zawiera super specjalne występy, takie jak Prika Amaral ( Nervosa ) Guilherme Miranda ( KroW / Entombed AD ) i Guilherme Vorhaas ( producent ).

Wraz z wydaniem singla Woesley Johann uruchamia swoją oficjalną stronę internetową zawierającą wszystkie jego informacje, tematy z albumu, a także zbiórkę finansowania społecznościowego , aby fani mogli wnieść swój wkład i zachęcić do jego pierwszej solowej pracy w studio.

„Na mojej oficjalnej stronie znajdują się wszystkie informacje o mnie, od mojej historii, po oferowane przeze mnie usługi, a także o Crowdfundingu, które będą niezwykle potrzebne i bardzo ważne dla wydania mojego albumu. Będą paczki z nagrodami i dobrowolnym kotkiem dla kibiców ”- podsumowuje muzyk.

Wejdź na Crowdfunding i sprawdź pakiety: https://abacashi.com/p/wjohannsds

W.Johann jest początkowo znany ze swojej współpracy z KroW – jednym z największych zespołów na scenie death metalowej w Brazylii – grając już w Rock In Rio, a także jako członek jednego z wielkich nazwisk brazylijskiego death metalu, NervoChaos i zespołu. Victorizer wraz ze znanym wokalistą Vitor Rodrigues (Ex- Torture Squad ). Niedawno wraz z Vicem Ferreirą stworzył projekt Goat Necropsy , w którym są prekursorami stylu zupełnie innego niż ekstremalny metal w Brazylii i zyskują rozgłos na całym świecie.

Oprócz produkcji swojego albumu pozostaje w studiu pracując nad innymi materiałami z NervoChaos i Goat Necropsy .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *