Legendarny utwór The White Stripes w nowym wydaniu

The White Stripes zapowiada wydanie singla „Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)”

Od czasu premiery w 2003 roku „Seven Nation Army” rockowego duetu The White Stripes, utwór odniósł spektakularny sukces na całym świecie. W 2011 roku amerykańska grupa muzyczna The Glitch Mob zremiksowała piosenkę, ale do dzisiaj nowa wersja nie została oficjalnie wydana.

W najbliższy piątek, 23 kwietnia „Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)” ukaże się we wszystkich serwisach digitalowych.

To nie koniec niespodzianek! W czerwcu remix zostanie wydany również na 7-calowym, jednostronnym winylowym singlu z tłoczonym logotypem Third Man Records. Wydawnictwo będzie dostępne w dwóch wersjach: podstawowej w kolorze czarnym, oraz limitowanej w kolorze czerwonym. Więcej informacji wkrótce!

Wersja podstawowa:

Wersja podstawowa

Wersja limitowana :

Wersja limitowana

Aby uczcić premiere, The White Stripes oraz The Glitch Mob połączyli swoje siły ze Strangeloop Studios aby stworzyć pierwszą w historii kolekcję NFT obu artystów. Będzie ona dostępna od środy 21 kwietnia o 19:30 czasu lokalnego wyłącznie za pośrednictwem ekskluzywnej platformy cyfrowej Nifty Gateway. W jej skład wchodzi 6 unikalnych dzieł sztuki, w tym jedna wizualizacja z całym utworem grupy. Więcej informacji tutaj: (klik!)

Zapowiedź kolekcji NFT Seven Nation Army Remix zaprojektowanej przez Strangeloop Studios

Zapowiedź kolekcji NFT Seven Nation Army Remix zaprojektowanej przez Strangeloop Studios

Remix Strangeloop Studios.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *