Brazylijski festiwal Dopesmoke pojawia się w pierwszej edycji w wersji online i z silnym lokalnym składem

Festiwal Dopesmoke z Brazylii, który miał już silne nazwy, takie jak Ratos de Porão, Brujeria i The Mist, pojawi się w swojej pierwszej edycji online (trzeciej w sumie) między 28 kwietnia a 2 maja z zespołami z Bahii i zajęciami takimi jak rozmowy i warsztat. Wśród atrakcji mamy solidne nazwy Metal, takie jak Headhunter DC, Mystifier, Erasy i Mercy Killing. Sprawdź informacje o wydarzeniu:

Stan Bahia zawsze był ważnym ośrodkiem produkcji i rozpowszechniania metali ciężkich. Stamtąd pochodzą dwa zespoły światowego odniesienia w tym segmencie: Headhunter DC i Mystifier. Scenariusz ten umożliwił potężny obieg artystów z tej sceny, dzięki czemu państwo otrzymujące krajowe i międzynarodowe trasy metalowe stało się ważną przestrzenią konsumpcji tego stylu muzycznego.

W tym samym czasie ruch wyszedł poza granice stolicy Bahii, Salvadoru i zinternalizował się. W tym kontekście w mieście Feira de Santana pojawia się DospesMoke Festival, wydarzenie, które odbędzie trzecią edycję z datą wyznaczoną na 28 kwietnia – 2 maja na youtube. Festiwal, który doczekał się już świetnych atrakcji, takich jak zespół Brujeria (USA / Meksyk), odbędzie się w wirtualnym środowisku, z bezpłatnymi przestrzeniami szkoleniowymi, skupionymi na refleksji nad nowymi kierunkami sceny, a także pokazami, transmitowanymi bezpośrednio z ustawienia sceny. w drugim co do wielkości mieście Bahia.

„DopesMoke ugruntował swoją pozycję jako ważny przedstawiciel tej sieci festiwali muzycznych w Bahia i Brazylii, będąc alternatywą dla rozszerzenia rynku, który okazuje się wyjątkowo żyzny”, komentuje Alan Magalhães, jeden z producentów festiwalu. „Te wydarzenia prawie zawsze były skierowane ściśle do stolicy i regionu metropolitalnego” – podkreśla.

Metal com Dendê – W tej edycji cały program złożą się zespoły z Bahii, stolicy i wnętrza stanu. „W ten sposób festiwal stwarza pole do wzmocnienia różnych agentów na scenie muzycznej i umożliwia realizację projektów między artystami, którzy bez tego pretekstu nigdy nie byliby w stanie wchodzić w partnerstwa” – wyjaśnia producent Joilson Santos. .

Festiwal DopesMoke – Metal com Dendê ma wsparcie finansowe od stanu Bahia za pośrednictwem Sekretariatu Kultury i Fundacji Kultury Stanu Bahia (program Aldir Blanc Bahia) za pośrednictwem ustawy Aldir Blanc, kierowanej przez Specjalny Sekretariat ds. Kultury Ministerstwa Turystyki, Rząd Federalny ”

FEST DOPESMOKE BĘDZIE POKAZANY NA OFICJALNYM KANALE YOUTUBE: https://www.youtube.com/dopesmokefestival

INFOS:

DopesMoke Festival – Metal com Dendê | Feira de Santana (BA)

When: April 28 – May 2

Free event

SHOWS

 

30/4  

19H00 – OPENING

19H05 – LEGACY OF THE DEAD

19H50 – SOFIE JELL

20h35 – MY FRIEND IS A GRAY

21H10 – VISCERALL

22H00 – ERASY

1/5

17H00 – PAPA NECROSE

17H45 – BEHAVIOR

18H30 – HUMAN

19H10 – ACT OF REVENGE

19H50 – METALWAR

20H30 – SUFFOCATION OF SOUL

21H15 – PESTIS

22H00 – HEADHUNTER D.C

 

2/5

17H00 – PILOT WOLF

17H45 – INFECTED CELLS

18H30 – GOD FUNERAL

19H10 – INNER CALL

19H50 – MERCY KILLING

20H30 – MARTYRDOM

21H15 – MYSTIFIER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!