CRIMSON RIOT wydało nowy singiel „Shatter”

Podążający po piętach ich najnowszy singiel, inspirowany Irlandią hymn do picia St. James Gate”; CRIMSON RIOT wydało nowy singiel i teledysk „Shatter” nakładem Die Laughing Records / Golden Robot Records.

„Shatter” to opowieść o jednostronnym związku i próbie utrzymania go razem. Partnerstwo to zazwyczaj 50/50, ale nie zawsze tak jest, czasami okazuje się, że dajesz więcej niż druga strona. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz poczuć się pusty i rozbity, jak rozbite naczynie, które straciło swoją zawartość.

Potężne trio punkrockowe z Las Vegas produkuje kolejny chwytliwy, melodyjny hymn z punkowym zabarwieniem. Z pewnością wielkie rzeczy czekają na CRIMSON RIOT !

Streamuj / kup „Shatter” TUTAJ

O CRIMSON RIOT
Crimson Riot powstał w lipcu 2017 roku, kiedy ich poprzedni sześcioletni zespół, The Roxy Gunn Project , przyjął drastyczny obrót, ponieważ ich gitarzysta musiał odejść z powodu problemów zdrowotnych. Pozostali trzej członkowie, mając silny wpływ punka, zdecydowali się pójść w innym kierunku ze swoją muzyką i podążać za swoimi punkowymi korzeniami. Praktycznie z dnia na dzień stworzyli Crimson Riot .

Ich wcześniejsze doświadczenie w występowaniu razem i reputacja pozwoliły im na start i zdobycie kilku głośnych programów tuż za bramką. Crimson Riot został bardzo dobrze przyjęty przez byłych fanów RGP , media i inne zespoły. Magazyn Audiovein powiedział: „Tak!”. To właśnie powinniście robić przez cały czas. Idealny!” Dominic Davi (Tsunami Bomb) stwierdził: „Twój najgorszy występ to najlepszy występ niektórych zespołów”.

Kiedy wieść się rozeszła, wielu promotorów szybko zaczęło rezerwować otwarcie koncertów dla gwiazd koncertowych. Przyciągnęli nawet uwagę punkowych ikon Darrina Pfeiffera (Goldfinger) i Grega Hetsona (Bad Religion) z zespołu Punk Rock Karaoke i zostali zaproszeni na otwarcie w Viper Room w Hollywood w Kalifornii.

W 2018 Crimson Riot wygrał Who Will Rock You? , serial telewizyjny wyprodukowany i sponsorowany przez TopGolf , pokonujący osiem innych zespołów i zyskujący fanów w całym kraju, z kilkoma milionami wyświetleń na różnych platformach medialnych.

Wraz z wydaniem pierwszego singla i teledysku „Here’s The Bad News Laura (The Shake Machine Is Down)” , ekscentrycznego, pop-punkowego hymnu, do którego mogły się odnosić masy, zespół stał się natychmiastowym hitem, zachęcając fanów do koktajle mleczne na pokazy.

Debiutancki album Crimson Riot , Classy Punk For Trashy People , to zbiór jedenastu utworów oryginalnych, w tym mnóstwo różnych stylów inspirowanych punkiem. Otrzymał ogromne zamówienie w przedsprzedaży od fanów z całego świata. Wraz z przebojowym albumem Crimson Riot wyprodukował teledysk do swojego singla „Hurt”, który uzyskał ponad 1000 wyświetleń w ciągu zaledwie kilku dni. Magazyn Pop Break przyznał mu 10 na 10, mówiąc: „ Crimson Riot to najlepszy punkowy zespół, który pojawił się na scenie od dłuższego czasu. Z Roxy Gunn i Chrisem Rejectem na wokalu, zespół brzmi jak skrzyżowanie Tsunami Bomb i New Found Glory . ”

Crimson Riot , nazwana „Punk Rock Partridge Family” przez Bobby’ego Bonesa z iHeart Radio , jest prowadzona przez wokalistkę / gitarzystę Roxy Gunn z mężem Chrisem Rejectem na gitarze basowej i dodatkowym wokalu, a wszystko to utrzymywane razem przez jej ojca Ryana J. na perkusji. Ich piosenki to ciężkie, chwytliwe, pop-punkowe hymny, które wciągają publiczność w każdą historię, a muzyka zapewnia energetyczną ścieżkę dźwiękową do wielu stylów tanecznych i podskakiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *