Tribute dla Guzika (Flapjack) – Not Ready To Die

Moringa młoda polska kapela grająca progressive/post-metal. Przy pomocy Chojnickiego Centrum Kultury upamiętniono twórczość Guzika, wokalisty Flapjacki Homosapiens. W projekcie udział wzięło kilkoro gości:

Moringa feat. Mały + JaNóż (gościnnie Jahnz – 2 Many Ta 2’z)

NOT READY TO DIE” To Tribute dla wyjątkowej osoby i muzyka, który zainspirował nas w młodości i był inspiracją w życiu dorosłym. Grzegorz “Guzik” Guziński (1975-2021) odszedł niespodziewanie zostawiając po sobie pustkę na polskiej scenie muzycznej, a my poczuliśmy się zobligowani by oddać mu hołd. Te kilka coverów jakie wykonaliśmy z jego bogatej twórczości dedykujemy mu i mamy nadzieję iż dadzą oglądającym tyle radości co nam ich granie.

Wielkim powodem do dumy jest dla nas gościnne pojawienie się w utworze 2 many Ta 2’z założyciela grupy Flapjack Pana Macieja Jahnza, kóry pomimo napiętego grafiku znalazł czas by dać się nagrać i spędzić z nami trochę czasu. Zapraszamy do sprawdzenia naszego hołdu i prosimy o pomoc w dotarciu z nim do jak najrzerszej liczby fanów. Z góry dziękujemy.

MORINGA i Goście

Moringa: Radek Połom – gitara, Piotr Mikuła – gitara, Krystian Aszyk – bas, Michał Bohowicz – perkusja.

Goście: Marcin Mały Brzeźnicki (Mass Insanity, Maupoger) – wokal, Janusz Ja Nóż Łangowski – klawisze, trąbka, chórki, Maciej Jahnz (Flapjack) – solo w 2 Many Ta 2’z.

Krystian Aszyk – nagrania, mix, mastering, grafiki.

Daniel Frymark – wideo.

Projekt został zrealizowany przy pomocy Chojnickiego Centrum Kultury.

  1. Pigment (Flapjack cover).

  2. 2 Many Ta 2’z (Flapjack cover).

  3. Wojtek (Illusion cover).

  4. Dead Broke (Flapjack cover).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!