10 SEKRETÓW MM Soni Bohosiewicz rozmowy o … pieniądzach

W zeszłym tygodniu premierę miała pierwsza, doskonale przyjęta rozmowa debiutującej w roli hosta Soni Bohosiewicz. Odcinek inspirowany utworem „I Wanna Be Loved By You” z udziałem specjalnym Joanny Koroniewskiej na temat samoakceptacji oraz radzenia sobie z hejtem dostępny jest na Youtube:

Tymczasem dziś zapraszamy na kolejny odcinek serii. Tym razem z gościnnym udziałem Agnieszki Hekiert, wokalistki jazzowej, kompozytorki i trenerki śpiewu, m.in. o tym jaką rolę w życiu spełniają pieniądze oraz czy nadal istnieje nierówność płac względem płci, w rozmowie inspirowanej utworem „One Silver Dollar”.  

A już za kilka dni kolejne spotkanie z udziałem aktora filmowego i teatralnego Tomasza Kota, w rozmowie „My Heart Belongs To Daddy” o wizerunku i o tym, jakie są współczesne kanony piękna i czy warto za nimi podążać.

Przypominamy, że inspiracją do powstania cyklu rozmów jest wydana w marcu płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” – którą możecie zakupić na Empik.com i kulturalnysklep.pl oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98972-10-sekretow-MM.html

Płyta w serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Sonia10sekretow

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *