Jessie Ware w „0208” z Kindness. Platynowa edycja „What’s Your Pleasure” już dostępna!

Jessie Ware, kontyunuując niesamowitą passę w 2021, prezentuje „What’s Your Pleasure? – The Platinum Pleasure Edition” – reedycję świetnie przyjętego albumu „What’s Your Pleasure”. Na wersji deluxe płyty trafiły m.in. nowe single „Please”, „Hot N Heavy” czy „0208” w duecie z Kindness.

„What’s Your Pleasure? – The Platinum Pleasure Edition” to nie tylko zestaw utworów docenionych przez krytyków muzycznych i fanów Jessie już w biegłym roku, ale także świeża dawka disco energii w postaci „Please”, „0208” z Kindness, „Impossible” i The Endless Remix „Adore You”, jednego z lepiej ocenianych utworów z całego wydawnictwa. Jessie Ware po raz kolejny celuje we współczesną wrażliwą popowość i klasyczne brzmienia disco z lat 80., by stworzyć coś nostalgicznego, a jednocześnie świeżego i pełnego barw.
Najlepszy z dotychczasowych albumów WareGuardian
Czysty eskapizmNME
Jessie przypomina nam, dlaczego słuchamy muzyki dancePitchfork
Perfekcyjny albumGQ
Najlepszy album popowy 2020 Vogue
TriumfRolling Stone
Jessie udała się niezwykle trudna sztuka, by połączyć kilka dekad imprezowej muzyki w album, któremu nie da się oprzeć i który jest jednocześnie spójny, a zarazem brzmi jak pieczołowicie skonstruowana playlista. To recepta na świetną noc w klubie.

Doskonałą okazją do świętowania premiery nowego albumu Jessie Ware jest impreza „What’s Your Pleasure – Disco Night” w warszawskim klubie wolność. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia:

Facebook

Czytaj więcej

Dzień później, w sobotę 12 czerwca, od godz. 19:00 na antenie Chillizet rozpocznie się specjalne wydanie audycji „Nastaw się na Chillout”, które Jessie Ware poprowadzi wspólnie z Dominiką Biegańską. Zapraszamy!
Dzień przed premierą reedycji „What’s Your Pleasure”, do sprzedaży trafiła książka „Omelette: Food, Love Chaos and Other Conversation”, w której Jessie zawarła swoje spostrzeżenia na temat kultury, rodziny i społeczeństwo. Artystka odniosła też wielki sukces z podcastem „Table Manners”, który doczekał się już 11 sezonów i ponad 25 mln indywidualnych słuchaczy. Gośćmi programu byli m.in. Paul McCartney, Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French i Dolly Parton.
What’s Your Pleasure tracklist
1. Spotlight
2. What’s Your Pleasure?
3. Ooh La La
4. Soul Control
5. Save A Kiss
6. Adore You
7. In Your Eyes
8. Step Into My Life
9. Read My Lips
10. Mirage (Don’t Stop)
11 .The Kill
12. Remember Where You Are
13. Please
14. Impossible
15. Eyes Closed
16. Overtime
17. Hot N Heavy
18. Pale Blue Light
19. 0208 (feat. Kindness)
20. Adore You (Endless Remix)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *