DANCE LIKE DYNAMITE NA TRASIE Z ME AND THAT MAN I MÙLK

Z ogromną przyjemnością donosimy, że zobaczycie Dance Like Dynamite podczas letniej trasy grupy Me And That Man, czyli u boku Adama Nergala Darskiego i Johna Portera.

„Z Nergalem – kumplem, którego cenię i szanuję, poznaliśmy się jeszcze w ubiegłym stuleciu (to nie żart) w małej zadymionej salce prób nieopodal Katedry Oliwskiej, ha, ha, ha!!! Razem i każdy z nas osobno pokonał kilka poziomów piekła, ale w okolicznościach, w których mój zespół dzieli scenę z jego zespołem jeszcze nie byliśmy. Ech, niezbadane bywają wyroki boskie…” , mówi Krzysiek „Sado” Sadowski, który z Nergalem spotkał się później w zespole Volverine, a w kolejnych latach był autorem sesji fotograficznych Behemoth.

 

Oto jak przebiegać będzie trasa:

6 sierpnia – Wrocław, Hot Spot (bilety: http://bit.ly/MATM_WROCŁAW)

7 sierpnia – Katowice, Plener P23 (bilety: http://bit.ly/MATM_KATOWICE)

8 sierpnia – Kraków, Nowa Rezydencja (bilety:  http://bit.ly/MATM_KRAKÓW)

12 sierpnia – Poznań, SkwerPlay (bilety: http://bit.ly/MATM_POZNAŃ)

13 sierpnia – Warszawa, Letnia Scena Progresji (bilety: http://bit.ly/MATM_WARSZAWA)

29 sierpnia – Gdańsk, B90 (bilety: https://tickets.b90.pl/)

 

To nie wszystkie letnie koncerty DANCE LIKE DYNAMITE.

Już 28 czerwca DANCE LIKE DYNAMITE wystąpi w Gdyni i rozpocznie cykl Letnie koncerty Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej organizowany przez Urząd Miasta Gdynia. Koncerty odbywać się będą w każdy kolejny poniedziałek na scenie ustawionej przy ulicy Zawiszy. Początek o 19.00. Wstęp wolny.

3 lipca DANCE LIKE DYNAMITE wystąpi na festiwalu BANGARANG 2, który odbywa się w Wielkopolsce, w miejscowości Chwałkowo koło Krobi (między Rawiczem a Gostyniem). Pojawi się drugiego dnia festiwalu, a dzielić scenę będzie m. in. z zespołami Alians, Illusion, CETI, Zielonymi Żabkami, Transgresją i Kathią. Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na FB i pod tym linkiem https://www.bangarangfestival.com/

Podczas wszystkich letnich koncertów DANCE LIKE DYNAMITE wystąpi w pięcioosobowym składzie: Krzysztof „Sado” Sadowski (wokal), Tomasz „Snake” Kamiński (gitara), Piotr Pawłowski (gitara basowa), Radek Moenert (syntezatory) oraz Mariusz Noskowiak (perkusja), który pojawi się w zastępstwie Karol Skrzyńskiego.

Przypominamy, że 20 maja ukazała się druga płyta DANCE LIKE DYNAMITE „Litania kłamstw”, która zbiera świetne recenzje, a piosenka „Szukam” przez kilka tygodni podbijała słynny Turbo Top Antyradia. „Litania kłamstw” to niezwykły concept album traktujący o zmaganiu z uzależnieniami i poszukiwaniu duchowości, świadomości i tożsamości, a teksty są boleśnie szczerymi refleksjami o miłości, śmierci, zdradzie, pożądaniu, zniszczeniu, depresji, ale też nadziei. To też muzyczny konglomerat wyjątkowych dźwięków, w którym nic nie jest oczywiste, bo w piosenkach zespołu noworomatyczne słońce tonie w zimnofalowym mroku, metalowe sprzężenia gitar stykają się z ekstatycznymi dźwiękami trąbki, a subtelnie brzmiące klawisze z transowym brzmieniem gitary basowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *