Hunter 27.06 / Letnia Scena Progresji x Gramy doWoli

Gramy doWoli to nowy, najdłuższy, plenerowy festiwal muzyczny w Warszawie! Dziesiątki najpopularniejszych polskich i zagranicznych wykonawców, przekrój najlepszych gatunków muzycznych wydarzenia specjalne oraz jubileuszowe koncerty polskich legend rocka!

Jednym z nich będzie koncert Huntera, który na Letniej Scenie Progresji pojawi się już w najbliższą niedzielę 27 czerwca.  Nie będzie to zwyczajny powrót. Przygotujcie się na elektryzujący zaległy postpandemiczny koncert z okazji naszego XXXV-lecia zespołu!

Hunter to marka sama w sobie na rodzimej scenie. Zespół tworzy muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi nieprzerwanie już od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Dziś, po wielu setkach koncertów nadal trzymają się wyznaczonego dawniej kursu nie tracąc swojej charyzmy
i zapału.

W ciągu 34 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych) a albumy „Królestwo”
i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.Wizytówką i siłą Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne, ale
wspaniale skomponowane dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

Zespół dziś tworzą: Drak – gitara/wokal, Pit – gitara, Saimon – bas,
Jelonek – skrzypce, Daray – perkusja, Letki – instrumenty perkusyjne

Kiedy: niedziela, 27 czerwca 2021, 18:00
Gdzie: Gramy doWoli / Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258,
Warszawa)
Cena: 80-90 zł
Organizator: Progresja

Bilety dostępne na: www.gramydowoli.pl, www.progresja.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *