POP ODMIENIONY PRZEZ RÓŻNE PRZYPADKI. SPRAWDŹ CZERWCOWE NOWOŚCI W MY NAME IS NEW.

Czerwiec w projekcie My Name Is New był bardzo intensywny. Po singlowych premierach z początku miesiąca i wydaniu debiutanckiej płyty thekayetana na nośniku fizycznym, czas na nowe utwory od Agaty Gołemberskiej, Weroniki Szymańskiej i zespołu Chłodno.

Pop jest gatunkiem, który zdecydowanie zdominował dzisiejsze premiery. Dlatego wśród dzisiejszych muzycznych propozycji nie zabraknie utworu w klimacie vintage popu, miksu popu z elektronicznymi brzmieniami oraz bardzo melodyjnej i nastrojowej ballady. Każda z tych piosenek jest wykonywana przez twórców, którzy zdążyli się już wcześniej zaprezentować w projekcie My Name Is New.

Pierwszą muzyczną propozycją z dzisiejszych MNIN-owych nowości jest piosenka “A niech mnie” wykonywana przez Agatę Gołemberską. Artystka, która nie tylko wykonuje, ale również pisze i komponuje swoje utwory, w tym roku wydała dwa przebojowe single – “Uda się” oraz “Nie na zawsze”. W swojej twórczości inspiruje się takimi gatunkami jak vintage pop, soul, funk czy r’n’b. Jej piosenka “A niech mnie” opowiada historię kobiety, której serce przejęło dowodzenie nad rozsądkiem i bije w rytm miłosnego tango – pytanie tylko, czy na pewno do tego właściwego.

Lyric video jest już dostępne na kanale KayaxTV w serwisie Youtube:

Kolejną nowością, która pojawiła się dziś w projekcie My Name Is New jest singiel Weroniki Szymańskiej. Wokalistka i autorka tekstów w kwietniu tego roku zadebiutowała pierwszym autorskim utworem o tytule “Oddech”. Wcześniej mogliśmy podziwiać jej talent w 11. edycji programu “The Voice of Poland”. Dziś wraca z piosenką “To nie żart”, który mówi o poczuciu ulgi i wyzwoleniu się z trudnej relacji. Żeby podjąć takie kroki, potrzeba odwagi i spojrzenia na pewne sprawy z dystansu. Jeśli uda nam się poznać swoje oczekiwania i potrzeby, wówczas będziemy mogli podejmować właściwe decyzje i dążyć do szczęścia.

Teledysk można już obejrzeć na kanale KayaxTV w serwisie Youtube.

Ostatnią czerwcową nowością w MNIN jest piosenka “I co dalej” zespołu Chłodno, który do projektu dołączył w 2020 roku. W swojej twórczości łączą “nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni”. Ich najnowsza kompozycja powstała na początku pandemii. Są w niej zawarte wszystkie emocje i odczucia, które towarzyszyły twórcom w tym trudnym czasie. “I co dalej” to wyrażenie marzeń o lepszym jutrze i odpowiedzialności nas wszystkich za planetę, która jest naszym domem, o którą powinniśmy dbać każdego dnia.

 

Teledysk do utworu “I co dalej?” można znaleźć na kanale KayaxTV w serwisie Youtube.

Powyższe muzyczne propozycje zamykają czerwiec w My Name Is New. W lipcu czekają na nas kolejne piosenki od artystów działających w projekcie, którzy chcą zaistnieć na rodzimym rynku muzycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!