LOUDER FEST – Hybrid Metal Music Festival

Zapraszamy na głośny spektakl muzyczny – festiwal dźwięku, światła i ognia – drugą edycję Louder Fest! Zapraszamy wszystkich – nie tylko osoby zaszczepione! W związku z obostrzeniami wydarzenie  odbędzie się w podwójnej formule z publicznością obecną na miejscu oraz streamingiem dostępnym na całym świecie!  Będzie jeszcze głośnieeeej!
Spotkamy się z Wami na żywo 24 i 25 lipca 2021 roku we wrocławskiej Czasoprzestrzeni,  mieszczącej się w Zajezdni Dąbie, gdzie w plenerowym, industrialnym klimacie swoje show zaprezentuje 12 zespołów na scenie głównej! Headlinerami festiwalu są cztery piękne, metalowe kobiety z  brazylijskiej formacji Nervosa oraz nasz rodzimy, ale znany na całym świecie Decapitated. Oprócz nich zobaczymy jeszcze The Sixpounder, The Materia, Pandrador, Scylla, Insidius, Valkenrag, Hellhaim, Vane, Mentally Blind, Ragehammer! Już teraz możemy zdradzić, że zostanie uruchomiona druga scena. Ale kto na niej zagra pozostanie jeszcze tajemnicą.
 
Pierwsza edycja Louder Fest odbyła się ONLINE 20 marca 2021 roku! Tym razem łączymy formułę na żywo ze streamingiem dostępnym na całym świecie – specjalnie dla tych, którzy nie będą się mogli z nami spotkać pod sceną z powodu odległego miejsca zamieszkania. Transmisja na żywo będzie dostępna przez 48 godzi! Dzięki temu obejrzysz nas z każdego zakątka.
 
Louder Fest 2 to kolejna odsłona wydarzenia, które powstało z pasji i miłości do ciężkiej muzyki. Podczas pierwszej edycji zagrali: Vader, Lipali, The Materia, Insidius.
 
Bilety w cenach: 50 – 200 PLN dostępne na GoOut.pl i Ebilet.
Bilety kolekcjonerskie dostępne na www.louderfest.pl
 
 
LINE UP LOUDER MINE STAGE:

24.07 – sobota , start 16:00 – Scylla, Valkenrag, Insidius, The Materia, The Sixpounder, Nervosa

25.07 – niedziela,  start 16:00 – Hellhaim, Pandrador, Mentally Blind, Vane, Ragehammer, Decapitated

FAN PAGE: https://www.facebook.com/LouderArtFestival

EVENTS: https://www.facebook.com/events/383757583054373

PLATFORMA STREAMINGOWA: https://louderfest.ppv-stream.pl/

TRAILER: https://fb.watch/6v6xZtItNc/

Widzimy się na żywo – Czasoprzestrzeń (Zajezdnia Dąbie), Wrocław ul. Tramwajowa 1-3

Streaming: Wordlwide!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!