Strefa Music Art zaprasza na piątek 13-stego – The Novorodkens, Wowa Band & Muzyczka w VooDoo Club

W drugi weekend sierpnia na scenie VooDoo Club  wystąpią The Novorodkens czyli parodia, pastisz, karykatura, „zapustny żart”, groteska, ironia i persyflaż w jednym, Muzyczka i Wowa Band . Będzie to impreza godna piątku 13-stego 👿🥳🔥
VooDoo Club [ stage 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa
wejście : 19:00
start : 20:00
bilety : 35 pln (dostepne w przedsprzedaży w sieci Goout) / 45 pln ( na wejściu w dniu imprezy)
Zagrają:
WOWA Band ( gangsta folk )
Muzyczka ( alternative rock )
The Novorodkens ( village punk kashuben folk dancing show )
*** Promocyjnie Wspierają Nas ***
Strefa Music Art / Eska Rock / Cantara Music / Szarpidrut / 3 Winyle
————————————
W połowie roku 2020 niczego nie można być pewnym… Globalna pandemia nowego wirusa i idący za nią kryzys gospodarczy i społeczny pokrzyżowały nam – ludziom – wiele planów. Jednak w obliczu zagrożenia zdrowia i życia trzeba działać!
W tych przedziwnych czasach na warszawskich Stegnach rozkwita muzyka. Czworo artystów spotkało się tutaj, aby stworzyć nową dziedzinę sztuki. Ta dziedzina… to Muzyczka!
W skład Muzyczki wchodzą:
Wspaniała wokalistka i tekściarka – Weronika “Werka” Bilska
Najlepszy basista świata – Szymon “Szymen” Janowski
Rozchwytywany perkusista, perkusjonalista, guitalelista i gitarzysta – Michał “Mrufka” Jędras
Wybitny klawiszowiec – Tomasz “Tomek” Jędras”
⚡️Motyle (Official Audio Video) https://youtu.be/trYthD-J0R0
⚡️ Chroniczny brak miłości (Official Audio Video) https://youtu.be/rt1ixtEsFrs
Grupa The Novorodkens to projekt stworzony „ku pokrzepieniu serc przaśną rozrywką” – to parodia, pastisz, karykatura, „zapustny żart”, groteska, ironia i persyflaż.
To desperacki rozdmuch w kierunku resztek wąglików entuzjazmu, końcówką mocy żarzących się w czeluściach przygaszonych duchowo lokalnych społeczności
Od samego początku swojego istnienia głównym założeniem grupy była i jest inkorporacja jak największej liczby wykonawców ukierunkowanych na wspólne przeżywanie wspomagane konsumpcją napojów spirytusowych.
Kryterium naczelnym nie są tu umiejętności instrumentalno-wokalne lecz estradowe zacięcie i naturalna ekscytacja repertuarem przy zachowaniu podstawowych zasad rytmiki.
Repertuar to mniej lub bardziej wiernie oddane wersje szlagierów światowych, krajowych i regionalnych z dodatkiem kompozycji własnych.
Wykonania utworów zazwyczaj naznaczone są spożyciem produktów zawierających śladowe ilości alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego.
⚡️ Wódka! (Pięć Set Plus)https://youtu.be/YAl-3Ih2QYw
⚡️ Z Poradnika Młodego Zielar (audio) https://youtu.be/_68fKr2AKIY
WOWA band to koncerty muzyki rozrywkowej wspomagane przez ochrypły sznapsbaryton, słowiański humor, satyryczno-bandycką duszę i temperament sceniczny – w skrócie GANGSTAFOLK.
Leader zespołu – Wowa Bayak – z pochodzenia Lech, Czech i Rus jest autorem tekstów i muzyki. WOWA band zawsze daje publiczności to, co najważniejsze, czyli solidną dawkę energii oraz pozytywnej zabawy bez gwiazdorzenia i napinki. Wowa i jego kompani dzielą się żądzą zabawy do upadłego, złością i radością, zamętem i bzdurą. W ich twórczości można odnaleźć ironię, czarny humor i zmysł do operowania oryginalnymi środkami wyrazu. Bohaterowie piosenek to zwykli ludzie i sytuacje z życia codziennego, o których leader zespołu śpiewa puszczając oczko do publiczności. W swoich spostrzeżeniach ma wiele dystansu do świata, który nas otacza i prezentuje go z dużą dozą charyzmy.
⚡️ WOWA & Natalia Kwiatkowska – Na ulicy Krasińskiego https://youtu.be/N8LQEqzLzpY
⚡️ WOWA band ft. CHWYTAK – A kto umarł ten nie żyje https://youtu.be/-AeRB4qa61M
⚡️ Dobrze jest żyć (official video) https://youtu.be/stFGYf0Bgvk
——————————————–
[ !!! UWAGA !!! ]
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.
——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *