Sara w magnetycznym duecie ze Skipem w nowym singlu “Po Co”

Sara Jaroszyk jest jedną z najlepiej zapowiadających się wokalistek młodego pokolenia – śpiewa, komponuje, pisze teksty, tańczy. Odkąd pojawiła się na muzycznej scenie, określana jest mianem zjawiskowej artystki. Od wielu lat współpracuje z zespołem P.Unity, a także z Rasmentalismem i Mięthą.

Z początkiem 2020 roku Sara nawiązała współpracę z producentami : AWGS, Kxllage i Mixtape Seoul, z którymi stworzyła zmysłowy i szczery materiał. Powstał spontanicznie, w krótkim czasie. W całości polskojęzyczne piosenki utrzymane są w klimacie R&B, hip hop, soul i eksplorują tematy związane z nieskrępowaną i złożoną kobiecością. Naturalna intymność tekstów i płynne brzmienie produkcji oferują świeżą perspektywę na gatunek R&B śpiewany po polsku.

“Po Co” to drugi utwór zapowiadający nowe wydawnictwo wokalistki – płytę pt. “NEOWISE”, której premiera przewidziana jest jeszcze w tym roku. Do drugiego singla Sara zaprosiła Skipa, znanego między innymi z zespołu Miętha.
“Po Co” to piosenka o ścierających się osobowościach i poszukiwaniu kompromisu tam gdzie wydaje się być to niemożliwe. Przeplatające się zwrotki Sary i Skipa w zgrabny sposób tworzą dialog damsko-męski – dwa światy i dwie różne perspektywy na temat relacji, związków, przyjaźni.
Piosenka powstała bardzo szybko, podczas jednego ze spotkań Sary i Skipa. Wszystkie wokale zarejestrowane zostały w domowym studiu, chwilę po napisaniu tekstu i w takiej formie trafiły też do finalnej wersji utworu.
Za produkcję utworu odpowiedzialny jest AWGS, za mix i mastering – Enzu. Klip do utworu wyreżyserował Piotr Książek.
Bio:
Sara – wokalistka, kompozytorka muzyki, autorka tekstów, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Od wielu lat współpracuje z zespołem P.Unity, a także z Rasmentalism i Mięthą, z którymi to zagrała na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce. Na swoim koncie ma między innymi autorską płytę pt. “Światłocienie”, którą wydała pod swoim nazwiskiem (Sara Jaroszyk) pod koniec 2018 roku. Sarę można usłyszeć również na płycie legendy polskiego jazzu Michała Urbaniaka „Beats & Pieces” wraz z P. Unity, z którymi to wydała w 2018 roku płytę pt. “PULP” wyróżnioną, między innymi, nominacją do Fryderyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!