Emelie Hollow o bardzo ciężkim rozstaniu

Emelie Hollow prezentuje debiutancki album „Half The Story”. Płyta podzielona jest na trzy rozdziały i ukazywała się sukcesywnie przez ostatni rok, odsłaniając kolejne elementy osobistej historii związanej z bardzo ciężkim rozstaniem. Finał albumu promuje singiel „Free”.

Emelie Hollow stawiała pierwsze kroki w branży jako songwriterka, pisząc utwory dla takich gwiazd jak Alan Walker, Seeb, Ruben, Dagny, Jesper Jenset czy Alexander Oscar. Utwór „Lily”, który Emeli współtworzyła dla Walkera, zgromadził ponad 2 miliardy streamów na całym świecie.
W grudniu Hollow zyskała rozgłos, publikując utwór „Me”, który trafił do drugiego sezonu serialu Netflixa „Facet na święta”. Popularność produkcji przełożyła się na streamy kawałka – ponad 2 miliony tylko w Spotify.
Pierwsza odsłona albumu Emelie Hollow ukazała się w styczniu 2021 i zawierała utwory „Break It Right”, „Don’t Leave Me Now” oraz „Monster”. Tematycznie utwory dotyczyły momentu, w którym związek zaczyna się rozpadać. Drugi rozdział „Half The Story” skupił się na mrocznych myślach, melancholii oraz intensywnych emocjach. Utwory takie jak „Trust You”, „Feel”, „Mad Love” i „Healed” pokazywały, co dzieje się, gdy po trudnym zakończeniu relacji należy zająć się swoimi emocjami.
Ostatni rozdział „Half The Story”, który trafił do serwisów cyfrowych 27 sierpnia, to rozmyślania o wracaniu do siebie. „Free”, „Thankful”, „Anyone” i „Careful” to zwieńczenie historii, o której Emily mówi:
Rozdział trzeci różni się od dwóch pierwszych muzycznie i tematycznie. Chciałam zakończyć album pozytywną nutą. Utwory wieńczące „Half The Story” opowiadają o tym, jakie to uczucie, gdy odnajdujesz się po rozstaniu, uczysz się na swoich doświadczeniach i wreszcie przyznajesz, że wszystko wydarzyło się po coś.
Emelie Hollow napisała „Half The Story” wspólnie z uznanymi producentami i songwriterami takimi jak Carl-Viktor Guttormsen, Wayne Hector, Eirik Tillerli i Lars Rosness. Gościnnie na albumie pojawiają się Ruben oraz duński gwiazdor Nicklas Sahl.
Emelie Hollow –  „Half The Story” – lista utworów:
Break it Right (w/Ruben)
Monster
Don’t Leave Me Now
Trust You
Feel
Mad Love
Healed
Me
Anymore
Free
Careful (w/Nicklas Sahl)
Thankful
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/349584/1d6920b0e063ff781c9d064a4bea6836.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!