The Neal Morse Band wydali nowy album

Kilka dni temu amerykański skład zaprezentował płytę „Innocence & Danger”!

Premiera wydawnictwa odbyła się 27 sierpnia za pośrednictwem wytwórni Inside Out Music. Albumu można już słuchać we wszystkich serwisach streamingowych, m.in. na Spotify.

Na koncert grupy zatytułowany „An Evening Of Innocence And Danger” zapraszamy 11 czerwca 2022 roku do warszawskiego klubu Progresja. Bilety kolekcjonerskie można już zakupić na: SKLEP KNOCK OUT.

Pobierz obrazki

THE NEAL MORSE BAND (USA) rock progresywny:

Fanom rocka progresywnego Neala Morse’a nikomu przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Kalifornii Amerykanin zapisał bowiem wiele pięknych stron w historii gatunku. Zrobił to jako muzyk Spock’s Beard i supergrupy Translatlantic oraz artysta solowy. Robi to również w zespole, który firmuje własnym imieniem i nazwiskiem.

Od lat bliskim przyjacielem i współpracownikiem Neala jest Mike Portnoy, świetny perkusista, a kiedyś muzyk Dream Theater. To właśnie z nim utworzył on zespoły Yellow Matter Custard i Flying Colors, a także The Neal Morse Band. Ten ostatni szybko i ochoczo przygarnęła pod swoje skrzydła wytwórnia Inside Out. Oprócz Neala i Mike’a The Neal Morse Band tworzą także: Randy George (gitara basowa), Bill Hubauer (klawisze, wokal) i Eric Gillette (gitary, wokal). Rozbudowany, przestrzenny rock progresywny w ich wykonaniu na pewno usatysfakcjonuje wielbicieli Spock’s Beard i Transatlantic. Muzycy mają ogromne doświadczenie sceniczne i doskonale umieją zaczarować publikę. Wątpiący w tę opinię powinni sięgnąć po ich kapitalną koncertówkę – “The Great Adventour – Live in BRNO 2019”.

FACEBOOK
YOUTUBE

Wystąpią:
THE NEAL MORSE BAND (USA) rock progresywny

Kiedy: 11 czerwca (sobota) 2022
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 149 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
eBILET 

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!