KOMBII- nowa płyta “5” już 3 września!

Już dzisiaj PREMIERA nowego klipu do singla “Miłość znajdzie nas” ! To zapowiedź nowej płyty, której PREMIERA odbędzie się 3 września!

To dobra wiadomość dla fanów grupy ponieważ nadszedł koniec oczekiwań! Po 5 latach na półkach w sklepach muzycznych pojawi się nowy album kultowego zespołu KOMBII!
Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu słuchacze i fani zespołu zadawali, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wciąż to samo pytanie: Kiedy nowa płyta? Niezaprzeczalnie apetyt wzrastał z wydaniem poprzednich dwóch singli zapowiadających premierę nowego albumu „KOMBII 5”: utwór „Przetrwamy” oraz „Ochronię nas”.

„To trwało dość długo, było sporo różnych perturbacji i na koniec jeszcze pandemia… ale jest!!! – komentuje Grzegorz Skawiński.

Tytuł nowego krążka wydaje się brzmieć dość enigmatycznie.
Co za sobą kryje tajemnicza „5”?
„Nasz nowy album KOMBII 5 to po prostu piąty krążek po reaktywacji zespołu z oryginalną nową muzyką, stąd taki tytuł. Naszemu pokoleniu „5” kojarzy się z najlepszą oceną! – wyjaśnia Grzegorz. „Mamy nadzieję, że nowy materiał przypadnie Wam do gustu i ocenicie dobrze naszą pracę, na piątkę oczywiście”.

Na płycie pojawi się 11 utworów, przy czym zespół zapowiada również niespodziankę pod postacią czterech dodatkowych- bonusowych piosenek. Jakiego stylu muzycznego możemy się spodziewać po nowym albumie?

„Płytę podzieliliśmy między dwóch producentów, co zaowocowało dwoma odsłonami naszego brzmienia… Jedna część jest ewidentnie nawiązująca do lat 80-tych i mocno elektroniczna, a druga pop-rockowa, bardziej gitarowa, co jest przecież dla nas naturalne. Poruszamy się swobodnie w obu stylach…. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Przy płycie pracowało sporo osób i zaproszonych gości, „starzy” i „nowi” twórcy tekstów. Zaprosiliśmy do współpracy zupełnie nowych producentów i realizatorów… Pracowało nam się znakomicie! Myślimy, że to będzie słychać na płycie! Życzymy dobrej zabawy i refleksji przy słuchaniu … – Grzegorz Skawiński.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!