Clödie prezentuje klip do nowego singla “Hold On”

Zespół Clödie zdobył popularność coverem “Zombie” – The Creanberries, który cieszy się pozytywnymi recenzjami z całego świata i dużą popularnością na YouTube.
Po ciepłym przyjęciu ich poprzednich singli przez radia i słuchaczy, zespół Clödie przedstawia nowy singiel pt. “Hold On”.

Hold On to utwór o kimś zagubionym, nieszczęśliwym, przygnębionym. Słowa piosenki wypływają z perspektywy anioła stróża, bardzo wyjątkowej osoby/istoty, którą każdy z nas ma obok siebie, która jest zawsze przy nas i zrobi wszystko, abyśmy poczuli się lepiej.

Wielu z nas bywa smutnych, zlęknionych, samotnych w realiach dzisiejszego Świata. Szukajmy więc dobrych stron życia i cieszmy się każdym dniem, tak jak miałby być to dzień ostatni.
Pamiętajmy, też o miłości bo to ona potrafi pokonać każde złe chwile, każdy zły czas.

Muzyka: Olaf Olszewski, Ada Karpińska, Jakub Mańkowski
Tekst: Nikos Sofis

Zespół Clödie znany jest polskim i zagranicznym słuchaczom m.in. dzięki coverowi “Zombie” The Cranberries (który na samym youtube ma już ponad 30 milionów wyświetleń), czy piosence “Zapomnijmy”.

Utwory zespołu nagrane w języku angielskim tj. “Devil in disguise” czy “Let Me Go” emitowane były w rozgłośniach w W. Brytanii, Niemczech, Francji, Norwegii, Belgii, Luxemburgu, Irlandii, Austrii, Rumunii, na Litwie czy Słowacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!