Arch Enemy powraca z nowym singlem

Dowodzona przez niebieskowłosą wokalistkę, Alissę White-Gluz, grupa Arch Enemy powraca z nowym singlem „Deceiver, Deceiver”. „Sprawdzajcie nasze stories” – zachęca Alissa.

Formacja Arch Enemy długo kazała czekać na swój nowy materiał. Po czterech latach od wydania płyty „Will to Power” kapela braci Amott z jedyną w swoim rodzaju Alissą White-Gluz za mikrofonem przypomina o sobie mocnym singlem „Deceiver, Deceiver”.

– Niespodzianka! Jesteśmy Arch Enemy i wracamy z naszym najnowszym singlem „Deceiver, Deceiver”, który jest dostępny wszędzie tam, gdzie słuchacie muzyki – w komunikacie nagranym na potrzeby mediów społecznościowych mówi frontwoman Arch Enemy.

– Sprawdzajcie też nasze stories, bo będziemy odliczać czas do premiery teledysku, która odbędzie się nieco później, tak że do zobaczenia! – dodaje Alissa.

Arch Enemy to uznana marka w świecie melodic death metalu. Formacja została założona w połowie lat 90., gdy bracia Amott pożegnali się z zespołem Carcass. Dziś to uznana marka, mogąca pochwalić się dyskografią, na którą składa się dziesięć albumów. Czy jeszcze gorący singiel „Deceiver, Deceiver” to początek kolejnego etapu w twórczości Arch Enemy? Wiele na to wskazuje.

Warto zaznaczyć, że w tym roku w Katowicach miał odbyć się wspólny koncert Arch Enemy i Behemoth. Wydarzenie zostało ostatnio przełożone na 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *