Motörhead x Mövember. Zapuść wąsy Lemmyego i włącz się do akcji!

IKONA HARD ROCKA POMAGA ZMIENIĆ OBLICZE MĘSKIEGO ZDROWIA

ZAPISZ SIĘ I ZAPUŚĆ WĄSY JAK LEMMY

www.movember.com/lemmy

Trwająca pięć dekad kariera zespołu, który masakrował uszy, rock’n’rollowego giganta, Motörhead, dowodzona była przez niezastąpionego Iana ‘Lemmyego’ Kilmister, aż do jego śmierci w 2015 roku. Słynący ze swoich charakterystycznych wąsów, był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii rock’n’rolla. Spadkobiercy zespołu z dumą ogłaszają start współpracy z Movember przy ich corocznej kampanii. Akcja polega na ogoleniu się 31 października i zapuszczaniu wąsów w stylu Lemmyego przez cały listopad. Celem tej akcji jest zbieranie środków i zwiększenie świadomości. Wszystkie wpłaty idą bezpośrednio na konto organizacji zajmującej się zdrowiem mężczyzn: przeciwdziałanie samobójstwom, rakowi prostaty i jąder.

Dołączając do ekipy Motörhead i zapuszczając wąsy Lemmyego, pomożesz zebrać potrzebne Mövember środki na ich działalność. Najhojniejsi darczyńcy będą mogli wygrać specjalne nagrody od Motörhead!

Zapisz się i zapuść wąsy: www.movember.com/lemmy

Movember

Movember to jedna z czołowych organizacji promujących opiekę zdrowotną dla mężczyzn na całym świecie. Skupiają się na: zdrowiu psychicznym (w szczególności przeciwdziałając samobójstwom) i profilaktyce i przeciwdziałaniu rakowi prostaty i jąder.

Ta organizacja dobroczynna zbiera środki w celu przeprowadzania innowacyjnych, przełomowych badań i wspiera inne programy, które pozwalają mężczyznom żyć dłużej, zdrowiej i szczęśliwiej. Do dnia dzisiejszego w prace tej organizacji zaangażowały się miliony osób, zebrano środki na ponad 1250 projektów na całym świecie. Poza walką o zdrowie, Movember pracuje nad zachęcaniem mężczyzn do własnej pracy nad zdrowiem we wszystkich zakresach życia, skupiając się przy tym na zaangażowaniu w życie społeczne i otwarciu na rozmowę o problemach zdrowotnych i psychicznych. Wizją tej organizacji jest wywarcie stałego wpływu na oblicze zdrowia mężczyzn.

Chcesz zobaczyć jak wyglądałbyś z wąsami Lemmyego? Sprawdź to filtrem na fb i ig!

Facebook – https://motorhead.lnk.to/LemmyFBPR

Instagram – https://motorhead.lnk.to/LemmyIGPR

Muzyka Motörhead: https://motorhead.lnk.to/BestOfPlaylistsPR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!