Diana Ross nakręciła klip ze swoimi synami

Z okazji premiery nowej płyty „Thank You”, Diana Ross zaprezentowała teledysk do piosenki „All Is Well”.

Za reżyserię klipu odpowiada Amanda Demme, którą wspierali synowie wokalistki, Evan Ross (producent) i Ross Naess (zdjęcia).
– Synowie dodali mi siły i pewności siebie, by nakręcić ten teledysk – mówi Diana Ross. – Po ponad dwóch latach bez występów, bez możliwości śpiewania przed kamerą, pomogli mi wrócić do wykonywania piosenek dla wielu osób. Cała trójka – Evan (producent), Ross (zdjęcia) i Amanda (reżyseria), a także wielu innych, naprawdę zatroszczyli się o mnie podczas realizacji klipu. Jestem wdzięczna za pracę, którą włożyli w ten projekt.

„Thank You”, 25. studyjny album wokalistki, aktorki, producentki oraz ikony stylu, zawiera wyłącznie nowy materiał. Każda z piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością, a całość dedykowana jest fanom Diany.
– Ostatni rok spędziłam nagrywając nową muzyką będącą wyrazem szczęścia, miłości i wdzięczności, które czuję każdego dnia – tłumaczy Ross. – To moja pochwała życia i was wszystkich. Ze wszystkim, co dzieję się teraz na świecie, wiedziałam, że muszę nagrać płytę, która będzie miała ważne przesłanie.
Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.
W sobotę 13 listopada w klubie Syreni Śpiew Koneser w Warszawie (Plac Konesera 4) odbędzie się wyjątkowa impreza Tribute to Diana Ross z muzyką na żywo. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia. Zapraszamy!

Facebook

Czytaj więcej

„Wspaniale, że wróciła” – Daily Telegraph
„Niezmiennie ma niezaprzeczalnie znakomity głos” – Daily Mail
„Euforyczny” – Mojo
„To album, który chce się wyśpiewywać do końca życia” – Uncut
„Diana Ross przypomina, jak dobra potrafi być” – Classic Pop
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/365630/b186f6c6c010180573851eca742d2f96.jpeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!