Hooverphonic na jedynym koncercie w Polsce! The Magnificent Three In Concert!

Koncert w ramach europejskiej trasy koncertowej The Magnificent Three, celebrującej 20-lecie wydania kultowego albumu The Magnificent Tree

17.03.2022

Palladium – Warszawa, ul. Złota 5/7 

Bilety w cenie:  120 zł do 31.01.2022; 140 zł od 01.02 do 17.03.2022


Sprzedaż biletów: Ticketmaster.pl; Biletyna.pl

Więcej informacji na: www.facebook.com/goodwalkmusic

Organizator: Good Walk

Hooverphonic na jedynym koncercie w Polsce! The Magnificent Three In Concert!

Już 17 marca w Warszawie, w Klubie Palladium wystąpi legendarne trio z Belgii – Hooverphonic, autorzy takich hitów jak „2Wicky”, „Mad About You”, „Eden”, „Jakie Cane” czy „Sometimes”. Będzie to jedyne takie wydarzenie w Polsce – wyjątkowy koncert związany z jubileuszem kultowego albumu oraz powrotem do zespołu charyzmatycznej wokalistki – Geike Arnaert.

2022 rok będzie wyjątkowy dla Hooverphonic i jego fanów. Po przerwie zespół wraca do gry na żywo i celebrowania 20. rocznicy wydania znakomitego albumu The Magnificent Tree. To z niego pochodzi hit „Mad About You” oraz to do niego nawiązuje nazwa trasy – Hooverphonic proudly presents: The Magnificent Three In Concert.

Przez lata zespół ewoluował od mrocznego trip hopu, z ich debiutanckiego albumy powstałego w 1996 roku, do cieplejszego, bardziej orkiestrowego brzmienia, które jest po części psychodeliczne, po części chwytliwe i popowe, ale zawsze jest ścieżką dźwiękową do nieistniejącego filmu. Hooverphonic to autorzy takich hitów jak ‘2Wicky’, ‘Eden’, ‘Mad About You’, ‘Anger Never Dies’, ‘Amalfi’, ‘Badaboum’ i ‘Romantic’.

Wiele z utworów zespołu znalazło się na ścieżkach dźwiękowych do wpływowych filmów i programów telewizyjnych, takich jak “Stealing Beauty”, “I Know What You Did Last Summer”, “Permanent Midnight”, “CSI”, “Entourage”, “La Femme Nikita”, “Cold Case” i niedawnego sukcesu Netflixa “The Umbrella Academy”.

Hooverphonic to zespół, który lubi schodzić z utartych ścieżek. Przez ponad 25 lat dopracowali do perfekcji swoje unikalne brzmienie. Alex Callier i Raymond Geerts stanowią trzon zespołu od pierwszego dnia jego istnienia. Współpracowali z wieloma niezwykle utalentowanymi wokalistami niemniej to Geike Arnaert była zawsze tą najważniejszą. Co ważne od jesieni 2020 roku ponownie połączyli siły i to właśnie jej ikoniczny głos będzie mogła usłyszeć polska publiczność już 17 marca.

 

W 2021 roku zespół wystąpił na 65. konkursie Eurowizji w Rotterdamie, prezentując swój najnowszy, znakomity utwór The Wrong Place.

O wydarzeniu:

Koncert odbędzie się 17. marca (czwartek) w Warszawie, Palladium, ul. Złota 5/7.

Cena biletów: do 31.01 – 120 zł, od 01.02 – 140 zł

Sprzedaż biletów: Ticketmaster.pl; Biletyna.pl

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/goodwalkmusic

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!