STONETRIP publikuje teledysk do singla ‘Nightmare

Melbourne hard rockers STONETRIP , produkują nowoczesne, rockowe brzmienie, zmieszane z klasycznym rockowym wyczuciem. Zespół znany jest z wybuchowego koncertu, uzupełnionego dźwiękami gotowymi na arenę, i jest na dobrej drodze do ożywienia lokalnej sceny rockowej i dokonania ogromnego wgniecenia na całym świecie.

Niedawno wydała dwa pęcherze rock stadionowy wpływ singli „Runaway” i „Nightmare” (przez Złote Robot Records) zespołu ogłosiły, że ich debiutancki EP ukaże się cyfrowo w dniu 10 grudnia.

Aby uczcić ogłoszenie EP STONETRIP wydali teledysk do singla Nightmare ‘.

STONETRIP stworzyli swoją pierwszą, potężną EP-kę pod własnym tytułem z legendarnym producentem Rickim Rae na czele. Sesje uchwyciły prawdziwego ducha zespołu, który ściśle odwzorowuje jego potężną energię na żywo, a EP dostarcza pasji, mocy, melodii i refrenów, które zapadną w słuchacza!

Zapisz/Zamów w przedsprzedaży „Stonetrip” TUTAJ

Tracklist:
1. SIDEWAYS
2. RUNAWAY
3. NIGHTMARE
4. MY ANGEL
5. WILD HEARTED SON

O STONETRIP
Po przytłaczającej odpowiedzi na ich debiut na żywo w 2019 roku, hard rockowcy z Melbourne, Stonetrip , stworzyli oddaną lokalną bazę fanów i reputację dzięki wysokooktanowym, energicznym występom na żywo.
Pomimo trudnego roku, jakim był rok 2020, ci faceci nie pozwolili, aby wpłynęło to na ich dążenie do uwolnienia światu swojej wyjątkowej marki rock’n’rolla.
Wykorzystując przerwę, by trafić do studia, zespół współpracował z australijskim producentem i inżynierem Rickim Rae z Lighthill Sound Recording Studio, aby wyprodukować pierwszą serię utworów na ich nadchodzącą debiutancką EP i album, a potężne, ale dopracowane wyniki mówią same za siebie.
Teraz, wraz ze swoimi ostatnimi wydawnictwami, zespół podniósł poprzeczkę, w końcu pokazując miłośnikom rocka na całym świecie, z czego są stworzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!