„Gdybyśmy” – najnowszy singiel Natalii Lesz promujący film „Gierek”

Już wkrótce na ekrany polskich kin wejdzie film „Gierek”. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku. Historia człowieka, którego nazwisko słyszał każdy, ale mało kto zna jego prawdziwą historię.

Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran. W filmie występują między innymi: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Ewa Ziętek, Jan Frycz, Filip Tłokiński, Krzysztof Tyniec, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski i Cezary Żak.

W filmie występują: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Ewa Ziętek, Jan Frycz, Filip Tłokiński, Krzysztof Tyniec, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Cezary Żak. Gierek jest najnowszym filmem Global Studio, producentów „Procederu”, „Krime Story. Love Story” (premiera w 2022 roku).

Natalia Lesz, aktorka i wokalistka jest związana z tym projektem w podwójnej roli: gra Stellę, która mogła mieć romans z Pierwszym Sekretarzem, a także wykonuje piosenkę „Gdybyśmy”, napisaną do tego filmu z Mikołajem Milcke i Marcinem Kuczewskim.

Obejrzyj making of „Bal Sylwestrowy”:

„Przy tym projekcie połączyłam swoje dwie największe pasje: film i muzykę. Moja bohaterka, Stella jest osobą fikcyjną, ale wiem, że istniały plotki, o rzekomym romansie Gierka z pewną ówczesną divą. Ich domniemana relacja była dla nas największą inspiracją. I chociaż urodziłam się już w czasach po Gierku, temat miłości i komplikacji z nią związanych jest uniwersalny” – mówi Natalia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *