Boston Instrumental Prog-Metal Outfit MYTH OF I wydaje nowy singiel „The Expedition”

Pochodzący z Bostonu Myth of I toruje drogę nowej fali instrumentalnego progresywnego metalu, wydając nowy singiel „The Expedition”. Z frontmanem Lattermath Eli Cutting, którego uderzające wykonanie nadaje nowy wymiar żywej palecie harmonicznych Myth of I i riffów.

Piosenka rozpoczyna się amalgamatem ciężkiego riffu djent i wznoszącego się wokalu Cutting, który od samego początku przykuwa uwagę słuchacza. Poruszając się celowo, każdy fragment jest skrupulatnie wyselekcjonowany z mnóstwem zmian metrum, niezliczonymi warstwami, dźwiękami i teksturami, aby utrzymać słuchaczy zaangażowanych podczas tej pięciominutowej dźwiękowej odysei. Prezentując wyjątkowo świetne pisanie piosenek i muzykalność, utwór jest wzbogacony przez wysokiej klasy produkcję obejmującą ekscytującą równowagę ciężkości i czystości

Po podpisaniu kontraktu z agresywną metalową wytwórnią The Artisan Era w 2020 roku, Myth of I wydali swój debiutancki, pełnowymiarowy album, który zdobył globalne nagłośnienie i relacje, w tym magazyn Decibel, Metal Injection i wiele więcej! Teraz, wraz z wydaniem „The Expedition” Myth of I, chętnie wypuszczam swoją najlepszą ofertę przemieniania gatunku i przesuwania granic progresywnego metalu do tej pory.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!