Alestorm – nowa studyjna płyta!

ALESTORM – przedłużenie kontraktu z Napalm Records!

Zespół wchodzi do studia, by nagrać nowy album “Seventh Rum of a Seventh Rum”!

Ikony pirackiego metalu, zespół ALESTORM przedłużył swój światowy kontrakt z Napalm Records na kolejne trzy albumy! Napalm Records towarzyszy ALESTORM od samego początku działalności grupy – począwszy od debiutanckiego albumu “Captain Morgan’s Revenge” z 2008 roku. Od tego czasu zespół, którego założycielem i wokalistą jest Christopher Bowes, rozwinął swoją karierę i został jedną z największych i najważniejszych kapel w swoim gatunku.

Zespół wszedł właśnie do studia, by nagrać swój siódmy album, który będzie nosił tytuł „Seventh Rum of a Seventh Rum“. Formacja kontynuuje współpracę ze swoim wieloletnim producentem Lasse Lammertem, tym razem w Middle Farm Studios w Devon, w Anglii.  Na nowym krążku zespół powróci w pełni sił i już w tym roku będzie żeglował po siedmiu morzach. Więcej informacji – wkrótce!

Poznaj ALESTORM na żywo – zobacz live show z Tilburga z 2019 roku  

Zaczynając od małych koncertów gdzieś we wschodniej Szkocji, “Piracka Załoga Pijanych Metalowców” z ALESTORM podbiła sceny festiwalowe  i listy przebojów na całym świecie, (ich ostatni album, „Curse of the Crystal Coconut“, trafił do Top 10 oficjalnej szkockiej i szwajcarskiej listy przebojów i osiągnął 12 miejsce na niemieckiej liście przebojów). Ich styl, który obecnie jest bardziej precyzyjnie określany jako “Pirate Metal”, wykorzystuje elementy folku, power i heavy metalu.

ALESTORM:
Christopher Bowes – wokal, keytar

Gareth Murdock – gitara

Mate Bodor – gitara basowa

Peter Alcorn – perkusja

Elliot Vernon – klawisze

 

Więcej informacji:
WEBSITE
FACEBOOK
INSTAGRAM
NAPALM RECORDS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!