Transgresja promuje płytę Goliat

W poznańskim klubie u Bazyla odbył się koncert grupy TRANSGRESJA. Koncert ślązaków odbył się w ramach promocji nowego albumu zatytułowanego Gloiat. W roli supportu można było zobaczyć grupy Insekta i Ynsomnia.
Tytułowy Goliat to symbol potężnej siły, zdolnej do zdominowania każdego, kto stanie na jej drodze. Obleczona w skórę olbrzyma depresja jawi się tu jako niepokonany przeciwnik, z którym walka o odzyskanie kontroli nad własnym życiem wydaje się daremna. Przekazu utworu należy jednak poszukać głębiej. Kluczem do jego zrozumienia jest bowiem kontekst biblijnej historii o upadku Goliata, powalonego przez Dawida jednym pociskiem z procy. Zaskakująca i nagła porażka giganta przybliża do rozgrzewającego serce wniosku stanowiącego meritum nowego singla Transgresji – walka ze swoimi demonami bywa niezwykle trudna, ale nigdy nie jest z góry skazana na porażkę. Trzeba nieustannie próbować – upadać i podnosić się – by coś mogło zmienić się w końcu na lepsze.
Transgresja jest śląskim zespołem, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!