Duet Laura & Profanumbeats z utworem “Strong Weak Woman” znaleźli się w półfinale International Songwriting Competition!

Na konkurs nadesłano ponad 21 tysięcy utworów od artystów z całego świata. Z tego grona do półfinału trafiło zaledwie 11% zgłoszeń! Finałowe piosenki będą oceniane przez m.in. takich artystów jak: Coldplay, Tom Waits, Bebe Rexha, Hozier, Laura Pausini i wielu innych. Utwory będą prezentowane przedstawicielom największych światowych wytwórni muzycznych.

Międzynarodowy Konkurs Piosenki (ISC) to wydarzenie, którego misją jest zapewnienie początkującym jak i uznanym autorom piosenek prezentację ich twórczości na profesjonalnej, międzynarodowej arenie. ISC ma na celu pielęgnowanie talentów muzycznych autorów piosenek na wszystkich poziomach i promowanie doskonałości w sztuce pisania piosenek. Do udziału zaproszeni są amatorzy i profesjonalni autorzy piosenek oraz muzycy. ISC ma najbardziej prestiżowy panel jurorów ze wszystkich konkursów pisania piosenek i muzyki na świecie.

Zywcięzcami konkutrsu byli m.in. Vance Joy, Gotye, Illenium, Kehlani, Bastille, The Band Perry, Kimbra, Passenger, Kasey Chambers, Passenger, Lindsey Stirling, Fantastyczny Negrito, Kate Miller-Heidke, Gregory Porter, King Charles i wielu innych,

 „Strong Weak Woman” duetu Laura &Profanumbeats to połączenie nowoczesnych elektronicznych brzmień, na tle których wibruje chilloutowy głos Laury. Wokalistka jest autorką tekstu a muzykę współkomponowała razem z drugą połową duetu, Jarkiem Strąkiem.

 

„Strong Weak Woman” to utwór o silnej, niezależnej kobiecie, która umie poradzić sobie w codziennym życiu. Szybko otrząsa się z porażki i idzie do przodu. Jest wrażliwa, czasami ma chwile słabości, zagubienia, popełnia błędy i potrzebuje wtedy oparcia u swojego mężczyzny, przy którym czuje się jeszcze silniejsza. To piosenka o różnych aspektach kobiecej duszy – jej sile i słabości, które zawsze znajdują równowagę – ­tak o premierowym utworze opowiada Laura.

 

Laura & Profanumbeats to warszawsko – staszowski duet, który tworzą Laura Godziejewska i Jarek Strąk.  Prace nad wspólnym projektem rozpoczęli w 2019 roku, kiedy poznali się na jednym z jazzowych koncertów. Okazało się, że muzycznie mają ze sobą wiele wspólnego. Melancholijny wokal Laury, jej zamiłowanie do muzyki elektronicznej, hip hopowe korzenie Jarka i wspólne inspiracje muzyczne sprawiły, że powstał ciekawy projekt o nowoczesnym brzmieniu. W kwietniu 2021 ukazał się ich pierwszy singiel pt. „Dream”, który pojawił się na antenie wielu stacji radiowych.

 

Laura to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i producent muzyczny.  Wokalistka promowana jest przez wytwórnię KAYAX. W ramach projektu My Name Is New w 2018 roku zostały wydane dwa jej single – „Jawa czy Sen” oraz „Tam”.  Laura występuje też w akustycznych składach i ze swoim jazz bandem – Laura Jazz Band, z którym aranżują znane utwory na jazzowo. Ma na swoim koncie występy z Alchemik Big Band na festiwalach jazzowych i bluesowych, u boku znanych i cenionych muzyków.

 

Jarek zajmuje się produkcją od 2004 roku. Początkowo były to bity hiphopowe, lecz z czasem jego zainteresowania rozwinęły się w szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Ma na swoim koncie kilka nagród w konkursie 2track na remixy/reworki, były to utwory takich artystów jak: Ania Karwan, Dawid Podsiadło, Igor Herbut czy Sistars. W 2020r. wyprodukował utwór Łukasza Zagrobelnego – „Jeszcze nie raz”. W 2021 jego remix „Seize the day” pojawił na płycie Roberta Cichego 3&remixed.

 

https://ffm.to/LauraProfanumbeatsStrong

https://www.facebook.com/LauraProfanumbeats

https://www.instagram.com/laura_profanumbeats

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!