BALATON SOUND 2022 OGŁASZA DRUGĄ FALĘ ARTYSTÓW, KTÓRZY WYSTĄPIĄ NA SCENACH B ORAZ ELROW

Nowi Headlinerzy:

Richie Hawtin / Deborah De Luca / FISHER / Sven Väth / Jamie Jones & Joseph Capriati / Chris Liebing / Meduza / Pan-Pot / Reinier Zonneveld (live)

Line-up z nowymi ogłoszeniami

(A-Z)

Archie Hamilton, Analog Balaton, Bastian Bux, Ben Böhmer (live), Candyman, Chris Liebing, Chuck & Perge, Cloonee, Collective Machine, Danny Tenaglia, Deborah De Luca,  De La Swing, Denes Toth, Dj Pola, Episode1, FISHER, Franky Rizardo, Giolí & Assia (live), Giorgia Angiuli (live), HOT X,  HVOB live (Clubset), Hernan Cattaneo b2b Nick Warren, Jaffa Surfa & Garay, James Cole, Jamie Jones and Joseph Capriati, Julian Jeweil, Ilario Alicante, Loco Dice, Marc Maya, Mateo & Spirit, Meduza, Metha, Miss Monique, Monolink (live), Nastia, Nick Curly, Nusha, Pan-Pot, Paul Kalkbrenner (live), Poli, Raul Young, Reinier Zonneveld (live), Richie Hawtin, Rizkid, Sabee, Secret Factory, SanFranciscoBeat, Shabaam, Space 92, Sven Väth, Svetec, Tini Gessler, Toni Varga, Viviana Casanova

29 czerwca – 2 lipca 2022,

Jezioro Balaton, Węgry

Ceny biletów:

Bilety 4-dniowe 210€

Bilety 3-dniowe 185€

Bilety jednodniowe od 65€

www.balatonsound.com/en/

Balaton Sound, największy w Europie plażowy festiwal muzyki elektronicznej, ogłosił drugą falę artystów, którzy wystąpią na scenach: elrow oraz B, prezentujących jedne z największych i najbardziej wpływowych nazwisk muzyki techno, minimal i house, wspieranych przez wyjątkową produkcję wizualną i dźwiękową.

 

 

 

 

Nowe ogłoszenie przyniosło duży wybór nowych headlinerów i najlepszych w swoim rodzaju międzynarodowych DJ-ów, a wśród nich legendy techno: Richie Hawtin, Deborah De Luca, FISHER, Sven Väth i wielu innych, jak chociażby ogłoszeni dotychczas Martin Garrix, Becky Hill, Lost Frequencies i inni.

 

Inne gorące nazwiska na tej liście to brytyjski DJ techno i producent muzyczny Jamie Jones oraz włoski DJ Joseph Capriati, który niedawno stał się główną atrakcją międzynarodowych klubów i festiwali jako jeden z najbardziej wyczekiwanych headlinerów.

 

A jeśli to nie wystarcza – do naszego wyjątkowego lineupu dołączają: niemiecka legenda techno, założyciel wytwórni CLR Chris Liebing, niemiecki duet techno Pan-Pot i włoski house’owy kolektyw Meduza. Co więcej – jeden z największych, dzisiejszych herosów sceny techno Reinier Zonneveld oczaruje publiczność Balaton Sound swoją ogromną kolekcją płyt podczas unikalnego, rozgrzewającego dance floor live setu. Z tymi legendarnymi DJami i artystami, którzy trafili na tegoroczny afisz, Balaton Sound 2022 celebruje swój powrót w pełnym kształcie z najbardziej wypasionym line-upem w historii!

 

Balaton Sound 2022 oferuje jedną z najbardziej ekscytujących stref VIP w Europie. W jej skład wejdą: nowa strefa VIP elrow, z efektem Rousseau i egzotyczną dżunglą. Znajdziecie w niej ekskluzywne sety DJskie i widok na główną scenę elrow. Z kolei dla tych, którzy będą chcieli odpocząć i cieszyć się słońcem strefa VIP będzie mieć chilloutowe dźwięki i imprezy na wielkim basenie oraz w strefie łóżek z baldachimem.

 

Dotychczasowy pełny line-up Balaton Sound

(A-Z)

Archie Hamilton

Analog Balaton

Alesso

Alok

Bastian Bux

Becky Hill

Ben Böhmer (live)

Blastoyz

Candyman

Carnage

Chris Liebing

Chuck & Perge

Cloonee

Collective Machine

Danny Tenaglia

Deborah De Luca

De La Swing

Denes Toth

Dimitri Vegas & Like Mike

Dillon Francis

Dj Pola

Episode1

FISHER

Franky Rizardo

Giolí & Assia (live)

Giorgia Angiuli (live)

HOT X

HVOB live (Clubset)

Hernan Cattaneo b2b Nick Warren

Jamie Jones and Joseph Capriati

Jaffa Surfa & Garay

James Cole

Jonas Blue

Julian Jeweil

Ilario Alicante

Imanbek

Loco Dice

Lost Frequencies

Marc Maya

Martin Garrix

Marshmello

Malaa

Mateo & Spirit

Meduza

Metha

Miss Monique

Modestep (live)

Moksi

Monolink (live)

Nastia

Nervo

Nick Curly

Nusha

Paul Kalkbrenner (live)

Paul Van Dyk

Pan-Pot

Poli

Raul Young

Reinier Zonneveld (live)

Richie Hawtin

Rizkid

Robin Schulz

Sabee

Secret Factory

SanFranciscoBeat

Sikdope

Shabaam

Space 92

Sven Väth

Svetec

Timmy Trumpet

Tini Gessler

Toni Varga

Vini Vici

Viviana Casanova

Yellow Claw

 

Balaton Sound 2022 odbędzie się nad Jeziorem Balaton na Węgrzech od 29 czerwca do 2 lipca.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.balatonsound.com.

O elrow

Elrow to hiszpańska firma rodzinna, która specjalizuje się w wyjątkowych eventach, światowej klasy wystroju scenicznym i wizualizacjach. Jej najważniejszą misją jest zabawiać i zaskakiwać – osiąga to dzięki polityce otwartych drzwi, zapraszając do swojego duchowego domostwa w Viladecans (Barcelona), letniej rezydencji w klubie Amensia na Ibizie czy do innych klubów oraz letnich festiwali, które cieszą się z obecności radosnego uniesienia, jakie stało się znakiem rozpoznawczym elrow. Doświadczenie, w którym łączy się spektakl, muzyka, kolory i szczęście to esencja DNA elrow – połączone tworzą unikalny klimat, w który zanurzają się nasi klienci, gdy tylko przekroczą drzwi wejściowe jednego z naszych eventów, niezależnie od miasta, kraju, kontynentu czy godziny.

www.elrow.com/en

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!