AURA. i Mikołaj Macioszczyk we wspólnym utworze “Jeśli to sen”

Jeśli to sen” taki tytuł nosi najnowszy utwór AURY., nowy żeński głos na polskiej scenie muzycznej.
Artystka tworzy muzykę popowo-alternatywną, która wymyka się standardowej klasyfikacji gatunkowej i czerpiąc z polskiej muzyki rozrywkowej lat ubiegłych oraz muzyki elektronicznej. Wokalistka zaprosiła do współpracy Mikołaja Macioszczyka, finalistę 11. edycji programu telewizyjnego “The Voice of Poland”.
“Czasami spotykamy odpowiednią osobę w nieodpowiednim czasie… czasami zapuka do naszego serca spóźniona o kilka lat. Śniliśmy o tym spotkaniu od dawna…i może powinno tak zostać?”
 
Jeśli to sen” to opowieść pełna skrajnych emocji, niedopowiedzeń i zrywów serca. Utwór ma tak naprawę słodko-gorzki smak, w którym sen miesza się z rzeczywistością. Historia byłaby szczęśliwa gdyby nie fakt, że dzieli bohaterów mur nie do przejścia, bo skutki zburzenia go zniszczyłyby nie tylko tytułowy sen tych dwojga, ale i światy, w których żyją. Bo miłość ma wiele twarzy. Bywa spełniona i szczęśliwa albo pełna burz i pisania wciąż nowych rozdziałów.
Jeśli to sen” to obraz miłość idealnej, niemożliwej, miłości z marzenia sennego i tęsknot. Czy aby być razem muszą się ukrywać? Czy zdecydują się kochać pomimo i tak, żeby nie było śladów?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!