Ancient Machine wydaje „Back to Ashes”, nowy singiel i Lyric Video

Kanadyjski zespół Ancient Machine wydał w piątek 17 czerwca nowy singiel „Back to Ashes”, któremu towarzyszył Lyric Video. Każdy debiut nowego zespołu jest traktowany jako wydarzenie, a nie zwykłe wydawnictwo, a z “Back to Ashes” nie mogło być inaczej. Basista i założyciel zespołu Emerson Tanaka wyjaśnia tę koncepcję:

„To druga piosenka z serii „wydarzenie”. Przypominamy, że uważamy, że „single” to nie tylko piosenki, które promujesz z nadchodzącego albumu, ale powinno być ich więcej. że można „przekroczyć pewne granice” i trochę poeksperymentować, ponieważ nie będzie to część albumu, więc jest to odosobnione wydarzenie”.

Obejrzyj teledysk do utworu „Back to Ashes” tutaj:

„Back to Ashes” został napisany przez Kiko Ditterta i Emersona Tanakę, wyprodukowany przez Ancient Machine, a zmiksowany i zmasterowany przez Andrésa Guazzelli.

„Kiedy Kiko zaprezentował zespołowi „Back To The Ashes”, pomyślałem, że ta piosenka jest naprawdę cięższa niż te, które robimy do tej pory, ale to cholernie dobra piosenka! Przyjęliśmy więc wyzwanie i oto jest i jestem naprawdę dumny z końcowego rezultatu” – mówi Emerson.

“Bardzo lubię tę piosenkę. Ma dużo energii, a gitarowy riff jest niesamowity. Zakładam go, kiedy wstaję rano i szykuję się na cały dzień” – dodała Kiko.

„Wszystkie trzy single, które zrobiliśmy przed rozpoczęciem drugiego albumu, były dobrym doświadczeniem, ponieważ mogliśmy eksperymentować z innymi materiałami niż zwykle. Ta piosenka była dla mnie dość trudna, ponieważ dochodziłem do siebie po naprawdę ciężkiej grypie. że ten sam zespół mógłby brzmieć naprawdę inaczej i myślę, że to całkowicie pozytywne”, podsumował Thales Maciel.

Posłuchaj „Powrót do popiołów” tutaj:

Ancient Machine to kanadyjski zespół Melodic/AOR/Hard Rock pochodzący z Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej, założony w 2020 roku przez basistę Emersona Tanakę, gitarzystę Kiko Ditterta i wokalistę Thalesa Maciela, zainspirowany melodyjnym hard rockiem lat 80. z takich zespołów jak Bon Jovi, Europe, Journey i Survivor.

Dowiedz się więcej o Ancient Machine, słuchając pierwszego albumu zespołu poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!