Agnieszka Chylińska powraca w zaskakującym wydaniu!

Nowy singiel, nowy album, nowy projekt filmowy

„Zapraszam Was do odsłuchania mojego pierwszego, zwiastującego nową płytę singla.
Piosenka nazywa się “JEST NAS WIĘCEJ”.
Premiera singla i teledysku już w najbliższy piątek 29 LIPCA.
Za każdym razem jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Tym razem, to nie tylko propozycja muzyczna, ale też… filmowa.
Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora Adama Woronowicza, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić. Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat…na lepsze.”
Agnieszka Chylińska

 

Tak Agnieszka Chylińska opisuje wstęp do promocji nowego, zakrojonego na dużą skalę projektu. Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, obserwując, jak się zmienia, jak eksperymentuje, rozwija się, poszukuje i tworzy. Agnieszka, która znana jest ze swojej szczerości, autentyczności, bycia blisko ludzkich spraw.
Artystka nie przestaje tworzyć od wielu lat. Po przełomowym albumie „FOREVER CHILD” w 2016 roku, z którego pochodzi między innymi przebój „Królowa Łez”, wraz zespołem gra cały czas trasy koncertowe w Polsce i zagranicą. Podobnie było z albumem „PINK PUNK” z 2018 roku, oraz wydanym CD/DVD „25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’rock” w 2020. Wielkie trasy, wiele wyprzedanych hal.
Będziemy mogli spotkać się ponownie z publicznością, podczas Trasy Koncertowej nowego albumu.
W najbliższym czasie artystkę będzie można zobaczyć i usłyszeć podczas Festiwalu TOP of THE TOP w Sopocie oraz telewizji TVN, gdzie wykona także swój nowy przebój.
Wydawca, management: TOP MANAGEMENT Agencja Artystyczna
Dystrybucja: Sony Music Poland

W rolach głównych: Adam Woronowicz (Agencja Knock Knock Actors), Agnieszka Chylińska, Alicja Jurek oraz: Paweł Bazylewicz, Dariusz Farbowski, Rafał Openchowski, Paweł Stawicki, Piotr Śmieja, Krzysztof Pawliczek Agencja Knock Knock Actors / Monika Kaczmarek

Zespół: Agnieszka Chylińska – śpiew

Maciej Mąka – gitara

Rafał Stępień – instrumenty klawiszowe

Błażej Chochorowski – bas

Oskar Podolski – perkusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!